Окт 122015

38

ОМЕЛЬЧЕНКО ЄДНІСТЬ КРЕДІСОВ

«Програма  зниження тарифів»

- Державні та міські чиновники наголошують, що зниження тарифів можуть забезпечити тільки вони. Але насправді, відповідно до діючого законодавства, тариф на квартплату мають встановлювати мешканці багатоквартирних будинків.

- Що стосується вартості теплопостачання та води. Будинки, об’єднавшись наприклад у асоціацію, можуть добитися зниження вартості послуг цих монополістів, яким НКРЕ затверджує «граничний рівень тарифу», тобто – більше не може коштувати, а дешевше може бути і тепло і вода.

- Також, об’єднані мешканці можуть домовитися про здешевлення вартості вивозу сміття.

- Сьогодні, коли рівень доходів людей не збільшується, кожен з киян задумується над тим, як заощадити, і як пережити цей нелегкий час реформ. Для економії на житлово-комунальних послугах співвласники можуть управляти будинком без створення юридичної особи (не створюючи ОСББ).

- Цього року (14 травня), Закон України (417-19) «Про особливості здійснення права власності у багатоквартирних будинках» остаточно врегулював питання створення та функціонування самоорганізованих багатоквартирних будинків через скликання Зборів співвласників.

- Місія справжнього реформатора, полягає у тому, щоб допомогти самоорганізуватися співвласникам будинків, які за браком часу, або з інших причин не володіють  інформацією, щодо можливостей з організації процесів зниження тарифів. Тільки система самоуправління будинків – народить конкурентне середовище у галузі надання житлово-комунальних послуг.

- Будинки, які самоорганізувалися, згідно законодавства, не платитимуть податків (економія складає до 40% коштів, які платять мешканці). На відміну від ЖЕКівських будинків, такі будинки, самостійно, на зборах, визначають розмір внесків (тариф) на утримання свого будинку, перелік послуг, черговість проведення поточного та капітальних ремонтів, і головне – реально впливають на якість цих робіт.

- Також, за рішенням Зборів співвласників, мешканці починають розпоряджатися вільними приміщеннями та земельною ділянкою, а отримані від оренди кошти скеровувати на поліпшення технічного стану будинку та благоустрою території.

- Мешканці також мають знати, що учасником Програми зниження тарифів, без написання жодних заяв, автоматично стає кожний власник квартири або нежитлового приміщення.

- Кожний власник, може обиратися Уповноваженою особою для контролю виконавців послуг. Головним же розпорядчим органом є Збори співвласників будинку.

- Завдання, депутата міської ради, полягає у практичній допомозі співвласникам по зменшенню витрат мешканців, які самоорганізувалися – як вести будинкову господарську діяльність, як приймати рішення Зборами співвласників, як правильно створити Асоціацію-представницький орган будинків неюридичних осіб (з долученням ОСББ, ЖБК, Об’єднань власників кімнат в гуртожитках).

- Також, згідно законодавства, колишній власник будинку (держава), зобов’язана організувати і зробити капітальний ремонт. Тільки для будинків, де створено органи управління, є можливість залучити бюджетні та допомогові ресурси ЄС на заходи з енергозбереження та реконструкції.

- Для підготовки та створення органів самоуправління будинків, оформлення документації первинної і робочої, супроводу першочергових робіт по будинку, потрібна кваліфікована допомога. Для реалізації цієї важливої справи і проводиться кандидатом у життя Програма зниження тарифів (ПЗТ).

ДОВІДКОВО

Аналог українського ОС – кондомініум (у перекладі з латині – “спільне володіння майном”) з’явився ще у Древньому Римі, коли виникала необхідність різним сім’ям жити у одному будинку і спільно вирішувати багато питань. З того часу, в всіх країнах світу такі  Об’єднання співвласників (у різних формах), стали основою спільного проживання людей, альтернативи якій немає!

В  Україні, з 2002 року, статус співвласників визначається статтею 10 Закону України “Про приватизацію державного житлового фонду”, дослівно: власники квартир багатоквартирних будинків є співвласниками допоміжних приміщень будинку, технічного обладнання, елементів зовнішнього благоустрою… Допоміжні приміщення (кладовки, сараї і т. ін.) передаються у власність співвласників будинку безоплатно і окремо приватизації не підлягають.

Телефон консультаційного Центру ПЗТ: +38 (068) 960-03-35

Сайт: kredisov.com

Related posts:

  1. ЖКГ – велика трагедія великого міста

Извините, в данный момент комметарии закрыты.

© 2010 Кредісов Вячеслав Анатолійович Interesnye Story WordPress theme by e-marketing
Вячеслав Кредисов на Facebook, Биография Кредисова на сайте "Відкрита Україна". Кредисов Вячеслав, голова правління всеукраїнського об'єднання підприємців <<Нова формація>>. Вячеслав Кредісов: "Не виключаю балотування в одному із округів Прикарпаття", газета "Вікна". Хто є хто на мажоритарці: Долинський виборчий округ, стрімко набирає обороти В'ячеслав Кредісов, "Політико-правовий портал Прикарпаття". В'ячеслав Кредісов: <<Професія <<підприємець>> стала сьогодні не модною, бо від тебе всі щось хочуть>>, Радіо "ЕРА-FM". Вячеслав Кредісов, У Калуші презентували проекти реконструкції кінотеатру <<Відродження>>, КалушFM.