На Прикарпатті триває реалізація соціального проекту Благодійної фундації Вячеслава Кредісова «Моє рідне село», повідомляє ДС «Калуське міське телебачення».

Програма успішно стартувала у Богородчанському та Долинському районах. А загалом програма має на меті охопити майже 160 сіл чотирьох районів. Кожна активна сільська громада самостійно визначає свої пріоритети. Нариклад, мешканці села Козаківки, що за 20 км від Болехова, захотіли реконструювати місцевий стадіон. Торік місцева молодь створила футбольну команду, а тренуватися — ніде.
Стадіон, який мають реконструювати за півтора місяці, слугуватиме і для потреб сусідів — жителів села Сукіль.
Для мешканців Буковця, Бубнища і Поляниці проблемою, яка ніяк не вирішується через відсутність коштів, є відсутність Народного дому чи просто обладнаного місця для проведення масових заходів.
З допомогою Благодійної фундації Вячеслава Кредісова «Моє рідне село» селяни планують до середини літа виготовити великий поміст, який би став центром різноманітних святкових заходів. 15 липня у Поляниці вперше відзначатимуть День села. І відбудеться свято на новій сцені і довкола неї.

Джерело ВІКНА

No related posts.

Извините, в данный момент комметарии закрыты.

© 2010 Кредісов Вячеслав Анатолійович Interesnye Story WordPress theme by e-marketing
Вячеслав Кредисов на Facebook, Биография Кредисова на сайте "Відкрита Україна". Кредисов Вячеслав, голова правління всеукраїнського об'єднання підприємців <<Нова формація>>. Вячеслав Кредісов: "Не виключаю балотування в одному із округів Прикарпаття", газета "Вікна". Хто є хто на мажоритарці: Долинський виборчий округ, стрімко набирає обороти В'ячеслав Кредісов, "Політико-правовий портал Прикарпаття". В'ячеслав Кредісов: <<Професія <<підприємець>> стала сьогодні не модною, бо від тебе всі щось хочуть>>, Радіо "ЕРА-FM". Вячеслав Кредісов, У Калуші презентували проекти реконструкції кінотеатру <<Відродження>>, КалушFM.