Днями голова Фонду – В’ячеслав Кредісов відвідав дитячу дошкільну установу «Росинка», де взяв участь в семінарі районного методичного об’єднання «Психологія педагогічного проектування».

Вихователь саду Олеся Саплавская була визнана кращим вихователем області. На базі «Росинки» вже два роки поспіль проходить екологічно-краєзнавче виховання дітей.

В’ячеслав Анатолійович отримав велике задоволення від семінару, прекрасного дійства, яким його зустріла дітвора:

- Я звик віддавати. А сьогодні отримав такі позитивні емоції, які мене будуть супроводжувати довго. – Що ми сьогодні вкладемо в дітей, то завтра і отримаємо. Хочу зауважити, що рівнем роботи я вражений. Такого не побачиш і в багатьох столичних закладах. Нам не потрібно втрачати зв’язок з освітніми та дитячими навчальними закладами. Тому, обов’язком нашого благодійного фонду вважаю допомогу талановитим дітям і молоді.

Меценат прийшов до дітей не з порожніми руками, подарувавши мультимедійний проектор, а також приніс дітям солодких гостинців.

Джерело: StykNews.info

No related posts.

Извините, в данный момент комметарии закрыты.

© 2010 Кредісов Вячеслав Анатолійович Interesnye Story WordPress theme by e-marketing
Вячеслав Кредисов на Facebook, Биография Кредисова на сайте "Відкрита Україна". Кредисов Вячеслав, голова правління всеукраїнського об'єднання підприємців <<Нова формація>>. Вячеслав Кредісов: "Не виключаю балотування в одному із округів Прикарпаття", газета "Вікна". Хто є хто на мажоритарці: Долинський виборчий округ, стрімко набирає обороти В'ячеслав Кредісов, "Політико-правовий портал Прикарпаття". В'ячеслав Кредісов: <<Професія <<підприємець>> стала сьогодні не модною, бо від тебе всі щось хочуть>>, Радіо "ЕРА-FM". Вячеслав Кредісов, У Калуші презентували проекти реконструкції кінотеатру <<Відродження>>, КалушFM.