«МОЄ РІДНЕ СЕЛО» СТАРТУЄ

ВЯЧЕСЛАВ КРЕДІСОВ : «ВІДДАЙ ЛЮДИНІ КРАПЕЛЬКУ СЕБЕ…»

1 квітня у селі Кальна відбулися сільські збори, на які завітали не тільки кальнянці, але й представники влади, депутати різних рівнів, гості, журналісти.

Взяли участь у сході селян керівник апарату районної державної адміністрації Катерина Олійник, начальник відділу освіти райдержадміністрації Володимир Сподар, директор держлісгоспу Ігор Тимочко. А також Заслужений економіст України, доктор економічних наук, голова «Благодійної фундації Вячеслава Кредісова» Вячеслав Кредісов, представники місцевих та обласних газет, телебачення.

Селяни розглядали чимало питань, які турбують громаду. Але цей день приніс важливий акцент у життя: громада школи отримала подарунок від «Благодійного фонду Вячеслава Кредісова», а також встановлена сучасна автобусна зупинка із дерев»яних брусів.

Голова сільської ради Віктор Равлюк щиро подякував благодійнику за підтримку та допомогу.

Надалі Вячеслав Кредісов урочисто вручив директорові школи Наталії Равлюк проектор, мультимедійну дошку та ноутбук.

— Я побував у багатьох селах району. Ознайомився з їх потребами й проблемами. І , власне, село Кальна стало першим, де починаю реалізовувати проект «Моє рідне село», який розрахований на 160 населених пунктів. Хочу сказати, що живу я за девізом: «Віддай людині крихітку себе, за це душа наповнюється світлом». Це слова Ліни Костенко. І вірите, це дуже приємно робити людям добро, — говорив Вячеслав Анатолійович.

Начальник відділу освіти Володимир Сподар також вдячний, що є такі люди, як Вячеслав Кредісов, які допомагають освітянам, і наголосив:

— Завершився етап атестації школи. Кальнянська школа показала прекрасні результати, навіть випередила декілька міських шкіл. А тепер з такими подарунками варто чекати ще вищих результатів. І головне всім жителям села працювати над наповненням школи учнями, бо сьогодні її відвідує тільки 109 дітей.

Благодійність не вимірюється цифрами, вона вимірюється людською вдячністю. Адже,безкорисливо допомагати — одна з найбільших християнських чеснот. За що кальнянці щиро вдячні.

Related posts:

  1. Візит на Долинщину БІЛЯ ТАРАСА ШЕВЧЕНКА

Извините, в данный момент комметарии закрыты.

© 2010 Кредісов Вячеслав Анатолійович Interesnye Story WordPress theme by e-marketing
Вячеслав Кредисов на Facebook, Биография Кредисова на сайте "Відкрита Україна". Кредисов Вячеслав, голова правління всеукраїнського об'єднання підприємців <<Нова формація>>. Вячеслав Кредісов: "Не виключаю балотування в одному із округів Прикарпаття", газета "Вікна". Хто є хто на мажоритарці: Долинський виборчий округ, стрімко набирає обороти В'ячеслав Кредісов, "Політико-правовий портал Прикарпаття". В'ячеслав Кредісов: <<Професія <<підприємець>> стала сьогодні не модною, бо від тебе всі щось хочуть>>, Радіо "ЕРА-FM". Вячеслав Кредісов, У Калуші презентували проекти реконструкції кінотеатру <<Відродження>>, КалушFM.