ЯКЩО НЕ ДБАЄШ ПРО МАЙБУТНЄ, ТО В ТЕБЕ ЙОГО НЕ БУДЕ

Будівництво в селі нового дитячого майданчика стало приводом для розмови про інші проблеми сільських мешканців на зборах у Новоселиці Долинського району

На сільські збори мешканці Новоселиці цього разу прийшли не лише послухати звіт сільського голови про виконану роботу по деяких напрямах діяльності. В селі нещодавно появилася «обнова» – дитячий майданчик з гойдалками та драбинками, де можуть погратися й старші дітки, й молоді матусі зі своїми малюками погуляти. Кошти на будівництво майданчика були надані Благодійною фундацією В’ячеслава Кредісова, якого селяни запросили на свої збори, аби щиро подякувати й поспілкуватися на інші теми.

Багато є питань, через які болить душа й в сільського керівництва, і у кожного мешканця Новоселиці. Стара школа потребує ремонту, немає дитячого садка, та й взагалі рівень життя селян низькій, пенсіонери ледве зводять кінці з кінцями, бо малі пенсії, а молодь через відсутність робочих місць їде у пошуках заробітку світ за очі. Багато, кажуть селяни, чули ми обіцянок, що буде краще, що зроблять для села те або інше. Однак практично завжди все залишалося на словах. А Благодійний фонд Кредісова допоміг Новоселиці нехай у невеличкому, але цілком конкретному проекті.

— Не треба ставити перед собою захмарні цілі й обіцяти людям щось фантастичне, – сказав на завершення В’ячеслав Анатолійович, відповідаючи на запитання присутніх. – Хоча й про глобальніші теми, в тому числі політичні, ми ще з вами обов’язково поговоримо. А сьогодні хочу наголосити на одному: «Якщо ти не дбаєш про своє майбутнє, то в тебе його і не буде». Наше майбутнє – це діти. Отже саме турбота про них має бути пріоритетом у всіх наших спільних справах.

Я.Ксенчук

No related posts.

Извините, в данный момент комметарии закрыты.

© 2010 Кредісов Вячеслав Анатолійович Interesnye Story WordPress theme by e-marketing
Вячеслав Кредисов на Facebook, Биография Кредисова на сайте "Відкрита Україна". Кредисов Вячеслав, голова правління всеукраїнського об'єднання підприємців <<Нова формація>>. Вячеслав Кредісов: "Не виключаю балотування в одному із округів Прикарпаття", газета "Вікна". Хто є хто на мажоритарці: Долинський виборчий округ, стрімко набирає обороти В'ячеслав Кредісов, "Політико-правовий портал Прикарпаття". В'ячеслав Кредісов: <<Професія <<підприємець>> стала сьогодні не модною, бо від тебе всі щось хочуть>>, Радіо "ЕРА-FM". Вячеслав Кредісов, У Калуші презентували проекти реконструкції кінотеатру <<Відродження>>, КалушFM.