Відомий підприємець, співвласник кінотеатру «Відродження» У Калуші Вячеслав Кредісов продовжує активні поїздки краєм, на яких презентує створений минулого року Благодійний фонд Кредісова.

На власній сторінці у соціальній мережі Facebook він поділився світлинами з села Креховичі Рожнятівського району, зокрема, про зустріч з майстринею-вишивальницею Павліною Василівною Лагойдою.
За зізнанням самого Вячеслава Кредісова, він купив у майстрині-вишивальниці три рушники.
— П омешкання Павліни Василівни Лагойди встелене рушниками, обрусами, килимами. Друзі, хто хоче придбати ці чудові вишивки, контактуйте зі мною. Павліна Василівна вже мені телефонувала, чи буду купувати ще, — поділився Вячеслав Кредісов.

Як відомо, Вячелав Кредісов не спростовує інформації, що буде балотуватися по Долинському виборчому округу, який включає Долинський, Богородчанський та Рожнятівський райони. З минулої осені він активно спілкується з мешканцями регіону, презентуючи Благодійний фонд Кредісова. За інформацією Вікна online, вже готові до відкриття громадські приймальні Фонду у даному регіоні.

Джерело: www.vikna.if.ua

No related posts.

Извините, в данный момент комметарии закрыты.

© 2010 Кредісов Вячеслав Анатолійович Interesnye Story WordPress theme by e-marketing
Вячеслав Кредисов на Facebook, Биография Кредисова на сайте "Відкрита Україна". Кредисов Вячеслав, голова правління всеукраїнського об'єднання підприємців <<Нова формація>>. Вячеслав Кредісов: "Не виключаю балотування в одному із округів Прикарпаття", газета "Вікна". Хто є хто на мажоритарці: Долинський виборчий округ, стрімко набирає обороти В'ячеслав Кредісов, "Політико-правовий портал Прикарпаття". В'ячеслав Кредісов: <<Професія <<підприємець>> стала сьогодні не модною, бо від тебе всі щось хочуть>>, Радіо "ЕРА-FM". Вячеслав Кредісов, У Калуші презентували проекти реконструкції кінотеатру <<Відродження>>, КалушFM.