Благодійна фундація Вячеслава Кредісова у рамках соціальних проектів співпрацює з різноманітними установами і організаціями Прикарпаття. 25 квітня голова Фундації зустрівся з медиками Рожнятівської ЦРЛ, — повідомляє ДС «Калуське міське телебачення».

Працівникам лікарні і зокрема дитячого відділення довелося докласти чимало зусиль, щоб успішно ліквідувати спалах епідемії кору, яка взимку і навесні охопила цілі регіони. Зараз триває пік простудних захворювань. Медики зізнаються, що забезпечення їхнього закладу медикаментами залишає бажати кращого.
Тому вони з радістю прийняли допомогу від Благодійної фундації Вячеслава Кредісова: ліки вітчизняного виробництва вартістю майже 10 тис. гривень.
Вячеслав Кредісов запевнив, що співпраця з Рожнятівською ЦРЛ буде постійною. Він пообіцяв медикам приїхати знову всередині червня — на їхнє професійне свіято — з черговою допомогою. Будуть це знову ліки чи медичне обладнання, мають вирішити самі лікарі.

Джерело ВІКНА

No related posts.

Извините, в данный момент комметарии закрыты.

© 2010 Кредісов Вячеслав Анатолійович Interesnye Story WordPress theme by e-marketing
Вячеслав Кредисов на Facebook, Биография Кредисова на сайте "Відкрита Україна". Кредисов Вячеслав, голова правління всеукраїнського об'єднання підприємців <<Нова формація>>. Вячеслав Кредісов: "Не виключаю балотування в одному із округів Прикарпаття", газета "Вікна". Хто є хто на мажоритарці: Долинський виборчий округ, стрімко набирає обороти В'ячеслав Кредісов, "Політико-правовий портал Прикарпаття". В'ячеслав Кредісов: <<Професія <<підприємець>> стала сьогодні не модною, бо від тебе всі щось хочуть>>, Радіо "ЕРА-FM". Вячеслав Кредісов, У Калуші презентували проекти реконструкції кінотеатру <<Відродження>>, КалушFM.