Хто винен в цій ситуації, і як зупинити зростання боргів по зарплаті.

Заборгованість формувалася не один місяць. Прем’єр-міністр і профільний міністр перекладають проблему з хворої голови на здорову — на підприємців, нібито вони винні. Безумовно, це неправильна позиція, оскільки на сьогодні (як, на жаль, і завжди) в нашій країні підприємці – один із найнезахищеніших прошарків населення. Прошу вибачення, якщо хтось не згодний, але, на мою думку, так воно і є насправді. Якщо за пенсіонера, за інші соціально слабозахищені верстви населення ще будуть битися, хоча б заради піару, то за бізнес не б’ється ніхто, окрім нього самого. Умови для розвитку бізнесу створені такі (хоча багато років декларуються спрощення, поліпшення, зменшення…), що підприємець має виживати, рятуватись, аби лишитись на плаву… Тому звинувачувати його в даній ситуації — неправильна позиція, навіть сам інформаційний посил некоректний. Останнє, що я робив би зараз на місці прем’єр-міністра — це намагатися шукати винних серед представників бізнесу. Підприємець створює робочі місця, бере на себе відповідальність, в т.ч. у соціальних питаннях, утримує свій бізнес, часто-густо з останніх сил. Що означає таке звинувачення на мові чиновника, тим більше такого рангу, як прем’єр-міністр або міністр? Воно означає, що поставлено завдання правоохоронним, фіскальним, іншим органам йти до бізнесу, вимагати збільшення фінансових надходжень… Тобто, грубо кажучи, дається команда «Фас!», іншими словами важко сказати…

Related posts:

  1. Експертна оцінка щодо квотування українських товарів з боку Росії (ефір радіостанції «Голос Столиці» від 6.07.15 р.)
  2. Щодо виплати компенсацій підприємствам за їх мобілізованих співробітників (ефір радіостанції «Голос Столиці» від 29.07.15 р.)
  3. Щодо теми: «реальна зарплата українців за рік знизилася на 6,5%…»
  4. Поганий мир краще за гарну війну. Коментарі щодо торговельної війни
  5. Думка щодо створення чорного списку недобросовісних клієнтів інтернет-магазинів

Извините, в данный момент комметарии закрыты.

© 2010 Кредісов Вячеслав Анатолійович Interesnye Story WordPress theme by e-marketing
Вячеслав Кредисов на Facebook, Биография Кредисова на сайте "Відкрита Україна". Кредисов Вячеслав, голова правління всеукраїнського об'єднання підприємців <<Нова формація>>. Вячеслав Кредісов: "Не виключаю балотування в одному із округів Прикарпаття", газета "Вікна". Хто є хто на мажоритарці: Долинський виборчий округ, стрімко набирає обороти В'ячеслав Кредісов, "Політико-правовий портал Прикарпаття". В'ячеслав Кредісов: <<Професія <<підприємець>> стала сьогодні не модною, бо від тебе всі щось хочуть>>, Радіо "ЕРА-FM". Вячеслав Кредісов, У Калуші презентували проекти реконструкції кінотеатру <<Відродження>>, КалушFM.