За умови обмеження Росією транзиту українських товарів через свою територію, експорт українських товарів до країн ЄС теж скоротиться.

Доволі багато російських компаній возили товар через Україну. Але я не відчуваю, що на сьогоднішній день якась існує паніка щодо цих обмежень. Україна почала поступово повертатись в бік Європи. Європейський ринок значно більший, ніж російський. Але експорт в Європу також впаде, тому що існує глобальна світова криза, – це прогноз Світового банку на 2016 рік.

Україна свою продукцію постачала в низку країн СНД та Китай виключно транзитом через Росію. Чи є інші шляхи? Авжеж, є. Один з найбільш дешевих та рентабельних шляхів – судноплавство. Чорне море – діючий шлях з великими перспективами розвитку. Впевнений, що одеський порт найближчим часом почне працювати на повну потужність. Бізнес – це така гнучка субстанція, яка завжди знайде новий формат, в т.ч. у питаннях логістики. Бо той, хто виробляє продукцію, має її продавати і точно знайде, яким чином доставляти свою продукцію до кінцевого споживача.

Українські виробники вже шукають ринки збуту на теренах Європи, який є значно перспективнішим, тому він дорожчий та значно вищий за якістю. Тобто, якщо український товар зможе вийти на європейський ринок, проявить себе конкурентноздатним, є великі шанси, що за деякий час він достойно повернеться і на пострадянський простір.

Читати повністю: http://newsradio.com.ua/2015_12_30/Torgov-sankc-RF-eksport-tovar-v-do-S-tezh-vpade-Kred-sov-3164/

Related posts:

  1. Експертна оцінка щодо квотування українських товарів з боку Росії (ефір радіостанції «Голос Столиці» від 6.07.15 р.)
  2. Експертна оцінка щодо перспектив ЗВТ, відміни ГОСТів тощо (ефір радіостанції «Голос Столиці» від 17.12.15 р.)
  3. Щодо виплати компенсацій підприємствам за їх мобілізованих співробітників (ефір радіостанції «Голос Столиці» від 29.07.15 р.)
  4. Ефір радіо Голос Столиці від 11.06.15 р.
  5. Експертна оцінка щодо створення дерегуляційного офісу

Извините, в данный момент комметарии закрыты.

© 2010 Кредісов Вячеслав Анатолійович Interesnye Story WordPress theme by e-marketing
Вячеслав Кредисов на Facebook, Биография Кредисова на сайте "Відкрита Україна". Кредисов Вячеслав, голова правління всеукраїнського об'єднання підприємців <<Нова формація>>. Вячеслав Кредісов: "Не виключаю балотування в одному із округів Прикарпаття", газета "Вікна". Хто є хто на мажоритарці: Долинський виборчий округ, стрімко набирає обороти В'ячеслав Кредісов, "Політико-правовий портал Прикарпаття". В'ячеслав Кредісов: <<Професія <<підприємець>> стала сьогодні не модною, бо від тебе всі щось хочуть>>, Радіо "ЕРА-FM". Вячеслав Кредісов, У Калуші презентували проекти реконструкції кінотеатру <<Відродження>>, КалушFM.