Чи вигідний Україні проект новий «Шовковий шлях»? Почну з життєвого прикладу. Один мій товариш виробляє вікна в Україні, – одним з найбільших ринків збуту його продукції є Казахстан і саме цим тестовим поїздом він відправив свій товар. Так ось, – «сухий залишок»:, тривалість даного шляху збільшилась з 10 до 16 діб, вартість доставки виросла з менш ніж п’яти тисяч доларів до п’яти з половиною. Тобто стало довше і дорожче. Тому на даному етапі єдиний видимий плюс (хоча він надважливий!), який отримала Україна, є політичний ― ми показали РФ, що можемо самостійно вирішувати подібні питання та навіть об’єднувати такими проектами інші країни.

Повернувшись до оцінки першого тестового рейсу, хотів би додати, – ми не маємо все ж таки бути надто критичними. По-перше, стали на заваді погодні фактори, – був шторм, по-друге, ніхто не відміняв і людський фактор, – мала місце неузгодженість дій з оплатою казахській стороні. З часом, враховуючі помилки та роблячи адекватні висновки, побудувавши чітку грамотну логістику, впевнений, вдасться суттєво скоротити і час доставки, і знизити вартість.

Чи можна якось вирахувати і вплинути на природні явища, наприклад, ті ж самі шторми? Напевне, з точки зору «абсолютності» – неможливо, мовою бізнесу це називається форс-мажорні обставини. Але бізнес, – це така розумна форма життя, що завжди знайде анти форс-мажорні засоби і досягне мети.

Related posts:

  1. Експертна оцінка щодо обходу транзитного ембарго РФ та новий «Шовковий шлях» (ефір радіостанції «Голос Столиці» від 13.01.16 р.)
  2. Експертна оцінка щодо впливу торгових санкцій РФ (ефір радіостанції «Голос Столиці» від 30.12.15 р.)
  3. Експертна оцінка щодо перспектив ЗВТ, відміни ГОСТів тощо (ефір радіостанції «Голос Столиці» від 17.12.15 р.)
  4. Експертна оцінка щодо квотування українських товарів з боку Росії (ефір радіостанції «Голос Столиці» від 6.07.15 р.)
  5. Щодо виплати компенсацій підприємствам за їх мобілізованих співробітників (ефір радіостанції «Голос Столиці» від 29.07.15 р.)

Извините, в данный момент комметарии закрыты.

© 2010 Кредісов Вячеслав Анатолійович Interesnye Story WordPress theme by e-marketing
Вячеслав Кредисов на Facebook, Биография Кредисова на сайте "Відкрита Україна". Кредисов Вячеслав, голова правління всеукраїнського об'єднання підприємців <<Нова формація>>. Вячеслав Кредісов: "Не виключаю балотування в одному із округів Прикарпаття", газета "Вікна". Хто є хто на мажоритарці: Долинський виборчий округ, стрімко набирає обороти В'ячеслав Кредісов, "Політико-правовий портал Прикарпаття". В'ячеслав Кредісов: <<Професія <<підприємець>> стала сьогодні не модною, бо від тебе всі щось хочуть>>, Радіо "ЕРА-FM". Вячеслав Кредісов, У Калуші презентували проекти реконструкції кінотеатру <<Відродження>>, КалушFM.