Бізнесмени ризикують потрапити під перевірку податкової служби відразу після установки касових апаратів. Експерт Вячеслав Кредісов вважає, що дане нововведення змусить підприємців підняти ціни на свою продукцію.

Підприємцям стає все важче виживати в умовах економічної ситуації в країні. Не найпозитивніші новини прийшли і з Державної фіскальної служби.

Стало відомо, що платники податків другої і третьої групи ризикують потрапити під перевірку податкової служби після установки касових апаратів. Мораторій на проведення перевірок поширюється тільки на тих платників єдиного податку, які поставлять касові апарати до 30 червня цього року.

При цьому підприємці, які торгують власною продукцією, будуть в нерівних умовах з підприємствами. Останні мають можливість продавати товари не через торговельні точки, а безпосередньо на підприємстві через касу. У такому випадку касові апарати не застосовуються. У фізичних осіб, які займаються підприємницькою діяльністю, можливості для такого маневру немає.
З процесом встановлення касових апаратів пов’язана певна проблема. Юристи кажуть, що третя група зобов’язана використовувати касові апарати вже з 1 липня. Але є і друга група, яка повинна використовувати їх тільки з 1 січня 2016 року. І якщо вони не поставлять апарати зараз, то теж потраплять під перевірки.
Для податкової служби це вигідно, а всі інші побачили це лише зараз, коли занадто пізно щось виправляти. Нагадаю, що друга-третя група — це більше 300 тис підприємців. Касовий апарат коштує від 5 тис гривень, плюс кілька сотень гривень на щомісячне обслуговування. Тобто разово хтось отримає понад півтора мільярда гривень, причому як відбиралися компанії, які постачають ці касові апарати — незрозуміло.

Тобто у підприємців зараз два варіанти: або йти в тінь, або підвищувати ціни на продукцію.

Читати повністю: http://newsradio.com.ua/2015_06_11/C-ni-na-tovari-p-dn-mutsja-cherez-nov-podatkov-pravila-Kred-sov-1018/

No related posts.

Извините, в данный момент комметарии закрыты.

© 2010 Кредісов Вячеслав Анатолійович Interesnye Story WordPress theme by e-marketing
Вячеслав Кредисов на Facebook, Биография Кредисова на сайте "Відкрита Україна". Кредисов Вячеслав, голова правління всеукраїнського об'єднання підприємців <<Нова формація>>. Вячеслав Кредісов: "Не виключаю балотування в одному із округів Прикарпаття", газета "Вікна". Хто є хто на мажоритарці: Долинський виборчий округ, стрімко набирає обороти В'ячеслав Кредісов, "Політико-правовий портал Прикарпаття". В'ячеслав Кредісов: <<Професія <<підприємець>> стала сьогодні не модною, бо від тебе всі щось хочуть>>, Радіо "ЕРА-FM". Вячеслав Кредісов, У Калуші презентували проекти реконструкції кінотеатру <<Відродження>>, КалушFM.