У населених пунктах Прикарпаття триває соціальна програма „Моє рідне село” благодійної фундації Кредісова. Чимало місцевих громад за сприяння фундації проводять святкування Днів своїх сіл.

У межиріччі Свічі та Герині, за 5 км від Болехова, розкинулося село Гузіїв. Найбільш відоме воно археологічною стоянкою первісної людини. Тут знайдено крем’яні знаряддя праці епохи бронзи.

29 липня ніде яблуку було впасти у сільському будинку культури. Місцева громада відзначала день села. З нагоди свята парафії православної і греко-католицької церков отримали пожертви від благодійної фундації Кредісова. А раніше фундація виділила кошти на опалення храму.

Цього ж дня святкували 618-річчя села мешканці Княжолуки. Це – найбільше село Долинського району, з населенням понад 3 тис. осіб і досить розвинутою інфраструктурою. На території села розташовано кілька потужних підприємств нафтогазодобувної, лісопереробної, сільськогосподарської галузей; діє чимало торгових точок. Княжолуцька сільська рада, на відміну від багатьох інших, є недотаційною. Село підтримує партнерські стосунки з благодійною фундацією Кредісова. Запрошений на свято очільник фундації спрезентував для талановитого самодіяльного вокального колективу сценічні костюми, для народного дому – ноутбук, а місцевій футбольній команді подарував комплект спортивної форми. У чудових нових строях самодіяльний вокальний колектив Княжолуцького народного дому незабаром здобуватиме почесне звання народного.


No related posts.

Извините, в данный момент комметарии закрыты.

© 2010 Кредісов Вячеслав Анатолійович Interesnye Story WordPress theme by e-marketing
Вячеслав Кредисов на Facebook, Биография Кредисова на сайте "Відкрита Україна". Кредисов Вячеслав, голова правління всеукраїнського об'єднання підприємців <<Нова формація>>. Вячеслав Кредісов: "Не виключаю балотування в одному із округів Прикарпаття", газета "Вікна". Хто є хто на мажоритарці: Долинський виборчий округ, стрімко набирає обороти В'ячеслав Кредісов, "Політико-правовий портал Прикарпаття". В'ячеслав Кредісов: <<Професія <<підприємець>> стала сьогодні не модною, бо від тебе всі щось хочуть>>, Радіо "ЕРА-FM". Вячеслав Кредісов, У Калуші презентували проекти реконструкції кінотеатру <<Відродження>>, КалушFM.