З нагоди Міжнародного дня бібліотек та в рамках оголошеної напередодні книжкової акції активісти «Громадської ініціативи Вячеслава Кредісова» привітали працівників Коцюбинської селищної бібліотеки ім. Олександри Гайдай із їх професійним святом.

Не секрет, що державним коштом бібліотечні фонди зараз майже не поповнюються. Тим більше, фонди сільських бібліотек. Тож активісти «Громадської ініціативи Вячеслава Кредісова» подарували місцевій бібліотеці унікальний примірник Конституції України із мокрими автографами її авторів – батьків-засновників головного Закону нашої держави. Окрім цього, селищна бібліотека отримала у подарунок зібрання творів російських класиків Михайла Лермонтова та Льва Толстого, вибрані твори українського письменника Юрія Коцюбинського та декілька хрестоматійних видань із політології. Подальший розвиток бібліотечної справи, як зазначив Вячеслав Кредісов, – це запорука розвитку суспільства, адже бібліотеки є тими інформаційними ланками, які поєднують читачів і управлінські структури, роблять діяльність органів влади прозорою і відкритою для населення. Саме тому активісти «Громадської ініціативи Вячеслава Кредісова» планують і в подальшому поповнювати бібліотечний фонд Коцюбинського. Наразі проводиться черговий підбір книжок для відвідувачів селищної бібліотеки – від класичної до сучасної літератури. Участь у книжковій акції можуть взяти і коцюбинчани, подарувавши книги із домашньої бібліотеки.

No related posts.

© 2010 Кредісов Вячеслав Анатолійович Interesnye Story WordPress theme by e-marketing
Вячеслав Кредисов на Facebook, Биография Кредисова на сайте "Відкрита Україна". Кредисов Вячеслав, голова правління всеукраїнського об'єднання підприємців <<Нова формація>>. Вячеслав Кредісов: "Не виключаю балотування в одному із округів Прикарпаття", газета "Вікна". Хто є хто на мажоритарці: Долинський виборчий округ, стрімко набирає обороти В'ячеслав Кредісов, "Політико-правовий портал Прикарпаття". В'ячеслав Кредісов: <<Професія <<підприємець>> стала сьогодні не модною, бо від тебе всі щось хочуть>>, Радіо "ЕРА-FM". Вячеслав Кредісов, У Калуші презентували проекти реконструкції кінотеатру <<Відродження>>, КалушFM.