Нещодавно жителі вулиць Меблева та Лісова звернулись у громадську приймальню Вячеслава Кредісова із проханням посприяти у впорядкуванні зелених насаджень. Коцюбинчанам допікали гілки дерев, що ростуть вздовж дороги. Пішоходам було незручно рухатись вздовж проїжджої частини, а водіям – важко розгледіти людей на дорозі. Виконуючи прохання мешканців селища, актив громадської ініціативи Вячеслава Кредісова змусив уповноважений орган місцевої влади забезпечити необхідний порядок на проїжджій частині вздовж вулиць Меблева та Лісова. Гілки дерев, що заважали, зрізано. Крім цього, на місці інтенсивного руху пішоходів по вулиці Меблева, поблизу будинків №№11-А та 11-Б, було облаштовано «лежачі поліцейські». Їх встановленню посприяли активісти громадської ініціативи Вячеслава Кредісова.

Того ж дня Вячеслав Кредісов зустрівся на майданчику біля гастроному із коцюбинчанами, які живуть по вулиці Меблевій. Приводом для зустрічі стала вимога жителів облаштувати дорогу. Перші кроки по виконанню прохання жителів вже зроблено – ремонтні роботи розпочалися.

Відповідаючи на численні запитання коцюбинчан, Вячеслав Кредісов поінформував людей, що він, як один із інвесторів ЖК «Коцюбинський», буде продовжувати ремонтувати проїжджу частину до цього житлового комплексу. В планах – облаштування тротуарів, лавочок, двох смуг ліхтарів обабіч дороги. Для того, щоб жителі Коцюбинського могли спокійно переходити дорогу, прокладуть і «лежачі поліцейські». Для безпеки маленьких коцюбинчан буде збудовано захисні парканчики, що унеможливлять раптове потрапляння дитини на проїжджу частину.

ДРУЗІ! ЗРОБИТИ ЖИТТЯ У КОЦЮБИНСЬКОМУ КОМФОРТНИМ МОЖЛИВО!

ПРИЄДНУЙТЕСЬ ДО НАС!

No related posts.

© 2010 Кредісов Вячеслав Анатолійович Interesnye Story WordPress theme by e-marketing
Вячеслав Кредисов на Facebook, Биография Кредисова на сайте "Відкрита Україна". Кредисов Вячеслав, голова правління всеукраїнського об'єднання підприємців <<Нова формація>>. Вячеслав Кредісов: "Не виключаю балотування в одному із округів Прикарпаття", газета "Вікна". Хто є хто на мажоритарці: Долинський виборчий округ, стрімко набирає обороти В'ячеслав Кредісов, "Політико-правовий портал Прикарпаття". В'ячеслав Кредісов: <<Професія <<підприємець>> стала сьогодні не модною, бо від тебе всі щось хочуть>>, Радіо "ЕРА-FM". Вячеслав Кредісов, У Калуші презентували проекти реконструкції кінотеатру <<Відродження>>, КалушFM.