Які громадські ініціативи реалізував Вячеслав Кредісов:

- Перебуваючи на посаді заступника міністра оборони зробив неможливе – забезпечив за рік житлом 6500 сімей, в той час як до та після нього цей показник складав максимум 2500.

- Створив одне з найпотужніших об’єднань підприємців «Нова формація», яка свого часу підтримала революційний проект про введення єдиного податку.

- Виступив як інвестор житлового комплексу «Коцюбинський», створивши сучасну інфраструктуру як для комплексу так і для місцевих жителів :

- Досяг того, щоб «чиновники згори» нарешті побудували для мешканців Коцюбинського зручну дорожну розв’язку – прямий поворот на селище з окружної дороги, а не змушували добиратися до рідних домівок довгим об’їздним шляхом.

- Робить все можливе, щоб прокласти існуючі необхідні потужності для постійного постачання гарячої води, каналізації та подачі електроенергії без перебоїв із житлового комплексу «Коцюбинський» для всіх жителів.

- Іініціює питання про надання квартир черговикам, що проживають в Коцюбинському, в рамках державної програми у житловому комплексі (Постанова уряду №509)

Які першочергові громадські ініціативи Вячеслав Кредісов буде реалізовувати для мешканців Коцюбинського:

  1. Коцюбинське отримає статус міста обласного підпорядкування Київської області.
  2. Кожен житель Коцюбинського в установленому порядку отримає належну земельну ділянку;
  3. Створить за рік щонайменше 1000 нових робочих місць.
  4. Протягом найближчих років побудує у Коцюбинському два нових дитячих садочки.
  5. Побудує для усіх мешканців європейський, з усіма належними умовами спортивний комплекс, який стане візитною карткою нашого селища у період проведення Євро- 2012.
  6. У кожного мешканця Коцюбинського у крані буде гаряча вода, а холодна буде відповідати усім технологічно-допустимим нормам.
  7. Встановить жорсткий контроль над рівнем хімічного забруднення повітря та, у разі їх перевищення, доб’ється перенесення шкідливих виробництв, таких як «Пластмодерн», за межі Коцюбинського. Не допустить побудувати сміттєспалювальний завод на території селища.
  8. Зробить так, щоб черговики Коцюбинського мали змогу отримати доступне житло в ЖК «Коцюбинський» та інших новобудовах за рахунок державної програми.

“Громадська ініціатива Вячеслава Кредісова” за підтримки ВГО “Нова формація”

Related posts:

  1. Шановні мешканці Коцюбинського!
© 2010 Кредісов Вячеслав Анатолійович Interesnye Story WordPress theme by e-marketing
Вячеслав Кредисов на Facebook, Биография Кредисова на сайте "Відкрита Україна". Кредисов Вячеслав, голова правління всеукраїнського об'єднання підприємців <<Нова формація>>. Вячеслав Кредісов: "Не виключаю балотування в одному із округів Прикарпаття", газета "Вікна". Хто є хто на мажоритарці: Долинський виборчий округ, стрімко набирає обороти В'ячеслав Кредісов, "Політико-правовий портал Прикарпаття". В'ячеслав Кредісов: <<Професія <<підприємець>> стала сьогодні не модною, бо від тебе всі щось хочуть>>, Радіо "ЕРА-FM". Вячеслав Кредісов, У Калуші презентували проекти реконструкції кінотеатру <<Відродження>>, КалушFM.