Вячеслав Кредісов – лідер громадської ініціативи, зареєстрований кандидатом на посаду Коцюбинського селищного голови. Ми вирішили поспілкуватися з кандидатом про нинішню ситуацію у Коцюбинському та про плани на майбутнє.

- Вячеславе Анатолійовичу, Ви висунули свою кандидатуру на посаду селищного голови смт Коцюбинське. Вчинок відповідальний, адже селище із населенням близько 14 тисяч осіб переживає зараз складні часи. Це і занедбаний стан ЖКГ, коли мешканці роками не бачать гарячої води у домівках, і відсутність належної інфраструктури, закладів дошкільної освіти. На очах розбазарюються величезні масиви прадавнього лісу, що не може не позначитися на екології селища. Це – основні виклики сьогодення, з якими буде змушений боротись майбутній селищний голова. Як Ви збираєтесь вирішувати дані проблеми?

- Дякую за запитання. Дійсно, ситуація у селищі складна. Однак, ті негативні зміни, які я бачу на власні очі, ще не набули, говорячи мовою управлінців, незворотнього характеру. Справи можна поправити. Потрібна лише кропітка щоденна командна робота, заснована на точних техніко-економічних розрахунках. Звісно, не без підтримки коцюбинчан. Тільки разом ми збудуємо Коцюбинське – місто з екологією та інфраструктурою європейського рівня. Я не помилився, сказавши місто. Коцюбинське давно вже заслуговує на цей статус і я зроблю усе, щоб воно його отримало. Я йду на вибори, щоб перемогти, щоб дати новому місту нове життя!

- Ви – доктор економічних наук, фахова людина із необхідними теоретичними знаннями, а також багатим управлінсько-господарським досвідом, адже компанії, що входять до складу Всеукраїнського об’єднання підприємців, яке Ви очолюєте вже близько 15 років, забезпечують робочими місцями біля 20 тисяч наших співвітчизників. Яке Ваше бачення розвитку Коцюбинського і якими будуть Ваші першочергові кроки на посаді селищного голови?

- Кінцеве рішення залежить від волі громади. Саме вона сьогодні обирає своє майбутнє. Однак, планами на майбутнє поділитися хочеться. Почнемо з найголовнішого: із вирішення проблем ЖКГ. Сьогодні у Коцюбинському тарифи на ЖКГ значно перевищують київські. І це при тому, що середній рівень доходу коцюбинчан нижчий за столичний. У той же час місцева влада, беручи шалені гроші зі своїх земляків, (я ж бо економіст і рахувати вмію добре!), не зволіла зробити ані кроку для покращення стану справ. Постійне гаряче водопостачання залишається для багатьох коцюбинчан далекою мрією. Ситуація не з простих: купка місцевих чиновників пішла ще далі і вирішила дати дозвіл УЖКГ «Біличі» відключати від централізованих систем водо, тепло- та енергопостачання споживачів, у яких заборгованість за надані житлово-комунальні послуги перевищує 50% від загальної суми боргу споживача за один місяць. Я проінформований про такі факти і знаю, що дані відключення відбуваються незаконно. Я глибоко переконаний: те, що сьогодні робить місцева влада із ЖКГ, є звичайним рейдерством, тотальним грабунком населення. Тому першим моїм кроком на посаді селищного голови Коцюбинського буде налагодження прозорої та зрозумілої схеми надання послуг ЖКГ населенню. Хочу підкреслити: запроваджу чіткий громадський моніторинг механізму підписання угоди між УЖКГ та споживачами. Всі документи будуть винесені на громадські слухання. Наступний мій крок – зниження тарифів. За рахунок цього збільшиться кількість платників, і, відповідно, надходження до УЖКГ. Третім кроком у цій сфері буде поступова заміна зношеного обладнання на нове. Золотих гір не обіцяю, проте, планову заміну зроблю.

- А як Ви будете вирішувати проблему нестачі місць у дитячих садочках?

- Я знаю, що у селищі щорічно народжується близько 140 малят. Мене не може не тішити цей факт. Це майбутня громада, яка повинна мати свої права від народження. Зараз у Коцюбинському близько 440 малюків дошкільного віку і я щиро вірю, що їх буде більше Зараз працюють лише два дитячі заклади із чотирьох, передбачених планом забудови. Ті, що працюють – переповнені, бо розраховані на 70 дітей кожен. Це – прості розрахунки, проте, набагато складнішим є спілкування із молодими батьками, які приходять до нас у приймальню і просять про допомогу. Тому, вважаю своїм невідкладним завданням побудувати два великі комфортабельні дитячі садочки на 150 місць кожен. Тобто, побудувати «із запасом». Місце для одного із них я вже визначив. Заклад буде розташований по вулиці Доківський, як це і передбачено планом забудови.

- Дійсно, ці садочки дуже необхідні маленьким коцюбинчанам. У той же час, їм і їх батькам, дідусям та бабусям потрібна надійна та швидка медична допомога у скрутний момент. Зараз «швидку» у Коцюбинському можна чекати і не дочекатись, а хотілося б, щоб вона приїздила відразу, до того ж, була належно обладнана. Як Ви будете вирішувати цю проблему?

- Скажу коротко: станція швидкої допомоги залишає бажати кращого. Немає нічого дорожчого, аніж життя наших людей. Сьогодні для Коцюбинського конче необхідно закупити два нових реанімобілі. Це коштовні машини. Але, якщо на одній шальці терезів лежить здоров’я людини, а на іншій – економічна раціональність, то я обираю здоров’я людини.

- Якщо ми вже заговорили про здоров’я, то здоров’я, скажемо відверто, залежить і від екології. Як Ви будете опікуватися даним питанням?

- Перш за все, слід зберегти ліс від розпродажу та вирубки. Святошинський ліс – це легені не тільки Коцюбинського, а й столиці. Він надає Коцюбинському неповторного шарму містечка, яке, розкинувшись неподалік від Києва, захищене високим зеленим парканом від столичної суєти. Вважаю також недопустимим будівництво біля Коцюбинського сміттєспалювального заводу. Такі підприємства, за законом, повинні бути розташовані подалі від людських помешкань. Шкідливим для жителів селища є і хімічне підприємство «Пластмодерн». Усі ці проблеми потрібно вирішувати якнайшвидше.

- Багатьох коцюбинчан останнім часом хвилює тема землі. Як Ви будете вирішувати «земельне питання»?

- Запитання, як-то кажуть, «у яблучко». Думаю, тут ніяких різких кроків робити не слід. Я знаю, що нинішній селищний голова пан Садовський прийняв від коцюбинчан близько 1500 заяв на отримання земельних ділянок. Зараз люди конкурують за місце під сонцем, тобто, за місце у черзі. Хочу сказати: видавати ділянки буде вже не Садовський, а новий голова. Однак, люди цього ще не знають. Є процедура видачі земельного паю. І якщо люди довірять мені представляти їхні інтереси, я повністю дотримаю дані нинішньою владою обіцянки. Як людина, яка відповідає за свої слова, скажу: ділянок може не вистачити, тому доведеться піднімати питання про розширення територіальних меж Коцюбинського. Звісно, законними методами. Думаю, що у судовому порядку слід також буде залагодити питання із підставними особами, на яких оформлено чимало ділянок. Окремого розгляду потребуватимуть люди, які незаконним способом привласнили по декілька ділянок, у той час, як їх односельчани не мають жодної. Та людина, яка має свою законну землю, буде жити заможно і спокійно, а хапуги нехай поділяться із односельцями. Така моя позиція щодо питання справедливого розподілу землі.

- Наприкінці дайте відповідь на ще одне запитання: Ваш життєвий девіз?

- Як людина, яка вклала у розвиток Коцюбинського чимало фінансів, сил та енергії – прикладом тому є житловий комплекс Коцюбинський – скажу, що думаю: добрий господар той, хто сіє і плекає урожай, а не той, хто із барського плеча щедро розподіляє створене не ним. Багатьом притаманно лише обіцяти, я ж прагну працювати. Я зроблю те, що вони обіцяють! Таке моє життєве кредо.

Розмовляв Олександр Мельничук

No related posts.

© 2010 Кредісов Вячеслав Анатолійович Interesnye Story WordPress theme by e-marketing
Вячеслав Кредисов на Facebook, Биография Кредисова на сайте "Відкрита Україна". Кредисов Вячеслав, голова правління всеукраїнського об'єднання підприємців <<Нова формація>>. Вячеслав Кредісов: "Не виключаю балотування в одному із округів Прикарпаття", газета "Вікна". Хто є хто на мажоритарці: Долинський виборчий округ, стрімко набирає обороти В'ячеслав Кредісов, "Політико-правовий портал Прикарпаття". В'ячеслав Кредісов: <<Професія <<підприємець>> стала сьогодні не модною, бо від тебе всі щось хочуть>>, Радіо "ЕРА-FM". Вячеслав Кредісов, У Калуші презентували проекти реконструкції кінотеатру <<Відродження>>, КалушFM.