Минулої неділі на свято Преображення Господнього невідомі пошкодили біл-борди кандидата у народні депутати по Долинському ВО №86 Вячеслава Кредісова. На білборді, що розміщений на дорозі, яка з’єднує обласний центр з містом Калуш, фарбою вони вивели напис: «жид».

На подію відреагував і Вячеслав Кредісов. Щоравда, відреагував без жодних емоцій, а швидше з почуттям гумору та лояльним ставленням до витівок конкурентів. В інтерв’ю калуському телебаченню він зазначив: «За останній рік на території мого улюбленого Прикарпаття, де я також проживаю, ким тільки я себе не бачив. Я читав: «Вячеслав Кредісов – шумер», «Вячеслав Кредісов – москаль», «Вячесляв Кредісов – казнокрад», «Вячеслав Кредісов – месія» і ось останнє: «жид».

- Напрошується кілька логічних висновків. Перший, виборча кампанія розпочалась! І, як бачимо, брудні технології у цій виборчій кампанії будуть типовим явищем. Друге, таки дійсно хтось боїться Вячеслава Кредісова! А інакше, навіщо це робити? Я думаю, що правильно бояться. Значить, я на правильному шляху. Адже є така істина: «Ти робиш добрі справи – тобі заважають, але продовжуй робити добрі справи». Тому Вячеслав Кредісов робив, робить і буде продовжувати займатись благодійністю. Мені абсолютно байдуже – вибори чи не вибори. Хотів би сказати всім, в тому числі і своїм ворогам і прихильникам, що я тут надовго. А ті, хто чогось боїться, нехай боїться, бо зміни таки будуть!

А попри це Вячеслав Кредісов зауважив, що потрібно давати жорстку відсіч подібним діям. Довірена особа Вячеслава Кредісова звернулася до правоохоронних органів щодо притягнення до відповідальності винних.

- Хтось витрачає велику суму грошей, бо на біл-борд навіть залізти непросто. І це не одна конструкція. Їх багато. Це хтось спеціально поставив завдання, купили фарбу, очевидно, що їздили з драбиною і все це вимальовували. Сказати, що воно якось впливає? Абсолютно, ні. Є такий вислів: «Собаки гавкають, караван іде», – зауважив вячеслав Кредісов.

До речі, псувати біл-борди на Пркикарпатті стало уже традиційним. В ніч на 20 серпня невідомі в Івано-Франківську попсували бул-борди кандидата в народні депутати Олександра Шевченка. А минулого місяця на перехресті вулиць Івасюка та Незалежності в Івано-Франківську невідомі розмалювали біл-борди об’єднаної опозиції із зображенням Юлії Тимошенко та Арсенія Яценюка.

Джерело: Агенція новин Фirtka.if.ua

No related posts.

Извините, в данный момент комметарии закрыты.

© 2010 Кредісов Вячеслав Анатолійович Interesnye Story WordPress theme by e-marketing
Вячеслав Кредисов на Facebook, Биография Кредисова на сайте "Відкрита Україна". Кредисов Вячеслав, голова правління всеукраїнського об'єднання підприємців <<Нова формація>>. Вячеслав Кредісов: "Не виключаю балотування в одному із округів Прикарпаття", газета "Вікна". Хто є хто на мажоритарці: Долинський виборчий округ, стрімко набирає обороти В'ячеслав Кредісов, "Політико-правовий портал Прикарпаття". В'ячеслав Кредісов: <<Професія <<підприємець>> стала сьогодні не модною, бо від тебе всі щось хочуть>>, Радіо "ЕРА-FM". Вячеслав Кредісов, У Калуші презентували проекти реконструкції кінотеатру <<Відродження>>, КалушFM.