Шановні виборці, ні для кого не секрет, що виборча кампанія насичена брудними технологіями з метою дискредитувати своїх конкурентів. Для себе я прийняв рішення не витрачати свого часу чи зусиль аби очорнити своїх опонентів. Але події останніх днів змусили мене відреагувати і дати відсіч окремим заявам.

Останніми днями в населених пунктах Долинського, Рожнятівського, Богородчанського районів та місті Болехові з’явились агітатори, які розпускають чутки про те, що, нібито, Кредісов має відношення до Партії регіонів. Авторитетно заявляю: «Це – підла брехня»! А тих конкурентів, які вдаються до подібного наклепу раджу займатись реальними справами, які принесуть користь людям, а не витрачати свої гроші та зусилля аби неправдою очорнити конкурента.

Ніколи не мав і не хочу мати нічого спільного з Партією регіонів!

В разі перемоги в українському парламенті, підтримуватиму лише ВО «Свобода».

Я стою на демократичних засадах. У мене є свої переконання. Дівоче прізвище моєї матері – Шевченко. І цим усе сказано! Я українець і завжди боронитиму все українське: мову, культуру, традиції, історію.

Я позапартійний. Мене висунула Українська партія. Мене ніхто не фінансує і я нікому і нічим не зобов’язаний. Вважаю, що незалежний депутат краще відстоюватиме інтереси свого краю. Я не «продаюся»! І керувати мною зможуть лише ті, хто мене обрав. Ніколи не був і не буду в Партії регіонів. Присягаю!

З повагою, кандидат у народні депутати

Вячеслав Кредісов

No related posts.

Извините, в данный момент комметарии закрыты.

© 2010 Кредісов Вячеслав Анатолійович Interesnye Story WordPress theme by e-marketing
Вячеслав Кредисов на Facebook, Биография Кредисова на сайте "Відкрита Україна". Кредисов Вячеслав, голова правління всеукраїнського об'єднання підприємців <<Нова формація>>. Вячеслав Кредісов: "Не виключаю балотування в одному із округів Прикарпаття", газета "Вікна". Хто є хто на мажоритарці: Долинський виборчий округ, стрімко набирає обороти В'ячеслав Кредісов, "Політико-правовий портал Прикарпаття". В'ячеслав Кредісов: <<Професія <<підприємець>> стала сьогодні не модною, бо від тебе всі щось хочуть>>, Радіо "ЕРА-FM". Вячеслав Кредісов, У Калуші презентували проекти реконструкції кінотеатру <<Відродження>>, КалушFM.