В моєму окрузі 2 міста, 4 селища та 114 сіл. Кожне з них я об’їздив особисто і не один раз. Ці населені пункти – унікальні, а їхні мешканці заслуговують на кращу долю! Дороги, трудова міграція, неякісна медицина, проблеми з екологією, безправ’я, корупція та хабарництво. З цими проблемами, на жаль, стикаються не лише богородчанці, болехівчани, долиняни чи рожнятівці, а й усі українці.

Моя програма передбачає:

1. Екологія. Найперше, я хочу врятувати людей, що живуть у зоні екологічного лиха – Болехові (повна відсутність системи очисних споруд!) та Брошневі (небезпечні викиди виробництва!).

Як народний депутат, я вважав би за свій обов’язок добитися фінансування у повному обсязі екологічних програм для цих міст, зокрема, та області, в цілому. Крім того, чи не кожне село нашого мальовничого Прикарпаття просто тоне у смітті! Саме тому, задум створення системи сміттєпереробки я почав втілювати ще не являючись кандидатом в народні депутати.

2. Податки мають залишатися частково на місцях:

Наприклад, якщо на території Рожнятівщини, Богородчанщини і Долинщини добувається та переробляється газ та нафта, у цих районах має залишатись хоча б 50% всіх державних податків.

3. Удосконалення Закону України «Про статус гірських населених пунктів в Україні».

Цей закон необхідно переглянути, підсилити соціальні гарантії та забезпечити отримання відповідного статусу на рівні районів.

4. Протипаводкові заходи.

Особливої уваги потребує Рожнятівський район (в т.ч. Перегінськ і більшість території Рожнятова). Відповідні проекти розроблено, необхідні лише кошти на берегоукріплення.

5. Трудова міграція та зайнятість.

Я планую подбати про українців, які працюють за кордоном. Як? Створити умови, аби трудові мігранти, нарешті, могли втілити свою мрію і повернутися із заробітків в Україну. Для цього мають бути впроваджені відповідні державні програми (наприклад, на Прикарпатті має стимулюватись розвиток туристичного бізнесу).

6. Підтримка підприємців

Маючи досвід підприємницької діяльності, я розумію, наскільки важлива сприятлива нормативно-правова база. Мною розроблений закон, що обмежує втручання будь-яких структур у діяльність суб’єктів господарювання. Для сільського господарства держава має створити сприятливі умови у вигляді дотацій, кредитів з нульовим відсотком і вигідним терміном віддачі.

7. Медицина.

Прийшов час поетапного переходу на страхову медицину. Невідкладна медична допомога на першому етапі має в повній мірі фінансуватися з бюджету. Це ж стосується і лікування інвалідів, пенсіонерів, дітей, студентів.

8. Дороги.

Забезпечити фінансування дороги республіканського значення від Стрия до Івано-Франківська. «Напрямки» у нашому окрузі мають стати дорогами! У Болехові завершити будівництво об’їзної дороги. Тендери на будівництво мають бути прозорими, транспортний збір – йти на покращення якості автошляхів, а штрафи – до місцевого бюджету.

9.Освіта, наука, інноваційний розвиток.

Добиватимусь постійного фінансування Програми розвитку дошкільної та шкільної освіти. Діти не лише наше майбутнє, – вони наше «Сьогодні».

10.Спорт.

Щороку в бюджеті необхідно збільшувати фінансування на підтримку та розвиток спорту.

11. Культура та традиції.

Я українець і завжди боронитиму все українське: мову, культуру, традиції, історію. Ми пишаємось своєю Батьківщиною і разом докладемо зусиль для її процвітання!

Вважаю, що незалежний депутат краще відстоюватиме інтереси свого краю. Я не «продаюся»! І керувати мною зможуть лише ті, хто мене обрав. Тому готовий відмовитися від депутатської недоторканності та забезпечити механізм «відзиву» депутата виборцями у випадку невиконання ним своєї програми.

Моє кредо – Віра, Надія, Любов.

Віримо в Бога, робимо кращим життя та любимо Батьківщину!

No related posts.

Извините, в данный момент комметарии закрыты.

© 2010 Кредісов Вячеслав Анатолійович Interesnye Story WordPress theme by e-marketing
Вячеслав Кредисов на Facebook, Биография Кредисова на сайте "Відкрита Україна". Кредисов Вячеслав, голова правління всеукраїнського об'єднання підприємців <<Нова формація>>. Вячеслав Кредісов: "Не виключаю балотування в одному із округів Прикарпаття", газета "Вікна". Хто є хто на мажоритарці: Долинський виборчий округ, стрімко набирає обороти В'ячеслав Кредісов, "Політико-правовий портал Прикарпаття". В'ячеслав Кредісов: <<Професія <<підприємець>> стала сьогодні не модною, бо від тебе всі щось хочуть>>, Радіо "ЕРА-FM". Вячеслав Кредісов, У Калуші презентували проекти реконструкції кінотеатру <<Відродження>>, КалушFM.