8 серпня Києві відбувся VI-й позачерговий З’їзд Української партії, у роботі якого взяли участь представники з усіх регіонів України.

Як повідомляють «Вікна», на З’їзді обговорили суспільно-політичну ситуацію в країні напередодні парламентських виборів 28 жовтня 2012 року та участь Української партії у них.

Делегати З’їзду прийняли рішення, що участь у виборах до Верховної Ради України братимуть лише кандидати в народні депутати України від Української партії в одномандатних виборчих округах.

Після обговорення делегати З’їзду затвердили кандидатів у народні депутати України від Української партії.

У виборчому окрузі №69 (м. Мукачеве, Закарпатська область) балотуватиметься голова Закарпатської крайової організації Української партії, голова управи Закарпатського крайового культурно-освітнього товариства «Просвіта» Павло Федака.

У виборчому окрузі №86 (м. Долина, Івано-Франківська область) – голова організації Івано-Франківське ГПО «Голос нації» Вячеслав Кредісов. Зміни у статусі кандидата підтверджує й офіційний сайт ЦВК.

Також було прийнято рішення підтримати кандидатуру самовисуванця Бориса Загреви, який балотуватиметься у виборчому окрузі №20 на Волині.

Джерело: StykNews.info

No related posts.

Извините, в данный момент комметарии закрыты.

© 2010 Кредісов Вячеслав Анатолійович Interesnye Story WordPress theme by e-marketing
Вячеслав Кредисов на Facebook, Биография Кредисова на сайте "Відкрита Україна". Кредисов Вячеслав, голова правління всеукраїнського об'єднання підприємців <<Нова формація>>. Вячеслав Кредісов: "Не виключаю балотування в одному із округів Прикарпаття", газета "Вікна". Хто є хто на мажоритарці: Долинський виборчий округ, стрімко набирає обороти В'ячеслав Кредісов, "Політико-правовий портал Прикарпаття". В'ячеслав Кредісов: <<Професія <<підприємець>> стала сьогодні не модною, бо від тебе всі щось хочуть>>, Радіо "ЕРА-FM". Вячеслав Кредісов, У Калуші презентували проекти реконструкції кінотеатру <<Відродження>>, КалушFM.