Кандидат у народні депутати України в одномандатному виборчому округу №86 Вячеслав Кредісов у понеділок підписав договір про співпрацю з відомим на Прикарпатті адвокатом Ярославом Ільницьким.

Знаний на теренах нашої області правник, надаватиме правову допомогу В. Кредісову та його команді на час виборів.

Ярослав Ільницький – авторитетний, досвідчений, кваліфікований, з відповідною спеціалізацією правник, адвокат Івано-Франківсьної обласної колегії адвокатів. І, попри те, що в Долинському районі є чимало людей з юридичною освітою, але саме таких адвокатів у Івано-франківській колегії адвокатів налічується всього лише четверо.

Вячеслав Кредісов задоволений підписаною угодою: «Моя команда, каже він, – збагачується професіоналами. І ми, завдяки злагодженій роботі, йдемо до перемоги!».

Джерело: Агенція новин Фirtka.if.ua

No related posts.

Извините, в данный момент комметарии закрыты.

© 2010 Кредісов Вячеслав Анатолійович Interesnye Story WordPress theme by e-marketing
Вячеслав Кредисов на Facebook, Биография Кредисова на сайте "Відкрита Україна". Кредисов Вячеслав, голова правління всеукраїнського об'єднання підприємців <<Нова формація>>. Вячеслав Кредісов: "Не виключаю балотування в одному із округів Прикарпаття", газета "Вікна". Хто є хто на мажоритарці: Долинський виборчий округ, стрімко набирає обороти В'ячеслав Кредісов, "Політико-правовий портал Прикарпаття". В'ячеслав Кредісов: <<Професія <<підприємець>> стала сьогодні не модною, бо від тебе всі щось хочуть>>, Радіо "ЕРА-FM". Вячеслав Кредісов, У Калуші презентували проекти реконструкції кінотеатру <<Відродження>>, КалушFM.