Моя біографія

КРЕДІСОВ ВЯЧЕСЛАВ АНАТОЛІЙОВИЧ,

доктор економічних наук, Заслужений економіст України

Народився 30-го вересня 1965-го року у м. Києві у сім’ї Анатолія Івановича Кредісова і Шевченко Лідії Миколаївни. Мій батько – науковець, професор, мама – інженер-проектант. Проживаю за адресою: м. Калуш Івано-Франківської обл., вул. Луки-Загірські, 56.

1972-1982 р.р. – навчання у середній школи, яку закінчив 1982-го року на відмінно. В цьому ж році вступив до Київського Державного Університету ім. Тараса Шевченка на економічний факультет. Відслуживши у лавах Радянської Армії в 1983-1985 р.р., повернувся до Університету, який закінчив з відзнакою у 1989-му році, спеціальність за дипломом – політична економія, кваліфікація – економіст, викладач політичної економії.

1989-го року вступив до Аспірантури економічного факультету Київського Університету ім. Т. Шевченка, де займався розробкою питань, пов’язаних з розвитком нових економічних відносин в Україні. У 1992-му році захистив кандидатську дисертацію на тему «Управління умовами праці на виробництві». У 1991-му році створив мале підприємство, що пізніше виросло у групу приватних торгівельних компаній.

1997-го року виступив одним з ініціаторів створення громадської організації об’єднання підприємців «Нова Формація», яке було зареєстроване у березні 1997-го. Кредісова Вячеслава Анатолійовича обрано заступником Голови Координаційної Ради об’єднання. Компанії, що входять до складу «Нової Формації» – представники середнього бізнесу, які надають більше 20 тисяч робочих місць по всій Україні. Об’єднання має за мету утвердження принципів взаємної поваги та відкритого конструктивного діалогу між бізнесом та органами державного управління.

18 листопада 1998-го р. Указом Президента України Кредісову В.А. було присвоєне почесне звання «Заслужений економіст України».

У березні 2000-го року об’єднання підприємців «Нова Формація» змінило свій статус з міського на всеукраїнський і Кредісова В.А. було обрано Головою Правління Всеукраїнського об’єднання підприємців «Нова Формація» (до цього часу).

З 2011 року – очільник «Благодійної фундації Кредісова».

31 серпня 2001-го року Кредісова В.А. було нагороджено Подякою Президента «За сумлінну працю, значний особистий внесок у розвиток і зміцнення Української держави».

Постановою Кабінету Міністрів від 28.11.2001 р. № 1582 Кредісова В.А. було призначено радником Прем’єр-міністра України на громадських засадах (до 05.04.2002-го року).

2005-го р. Кредісов В.А. захистив докторську дисертацію на тему: «Розвиток підприємництва у сучасних транзитивних економічних системах». Він має ряд друкованих праць: монографії «Підприємництво – вирішальний фактор розвитку країн з перехідною економікою» (2003 р.), «Підприємництво в Україні – суть та умови формування» (2003 р.), співавтор практичного посібника «Менеджмент для керівників» (2000 р.), «Менеджмент. Навчальні матеріали у схемах і формулах» (2008 р.); «Менеджмент в історичному розвитку як теорія» (2009) регулярно публікується в періодичних виданнях зі своїми статтями і коментарями на тему економічного розвитку України.

З 19.02.2005-го по 05.04.2006-го р.р. займав посаду Заступника Міністра оборони України.

6 квітня 2006-го року був знову обраний Головою Правління Всеукраїнського об‘єднання підприємців «Нова Формація».

У листопаді 2007-го року отримав звання доцента Європейського університету фінансів, інформаційних систем, менеджменту і бизнесу. 2012-го року кандидатуру Кредісова В.А. подано на присвоєння вченого звання профессора.

Кредісов В.А. – член Громадських колегій Державного комітету України з питать регуляторної політики та підприємництва, Державної податкової адміністрації України, комітетів Верховної Ради України тощо.

Вячеслав Анатолійович Кредісов має сина (1990-го року народження).

Одружений. Дружина Ірина Кілко – галичанка, родом з м. Калуш Івано-Франківської області, радіо- та телеведуча.

Пишаюсь тим, що рідня дружини походить з славних рожнятівських родин Волошиновичів і Келебаїв.

Національність – українець, громадянин України, позапартійний.