Підводимо підсумки року 2021!

Кожна людина «ставить» собі особисто оцінки за пройдешній рік (наразі 2021-й) та плани на наступний (2022-й) … свої особисті та суб’єктивні оцінки та плани …
Для мене він (2021р) такий:
– Як в університеті було із «заліковою книжкою» = «Прохідний»/«Залік» (з одним дійсно гідним для гордості в майбутньому і завершеним в партнерстві в цьому році проектом);
– «Підготовчий» із закладанням великої кількості «цеглин»=«фундаментів» (як своїх особисто, так і по відношенню до «Людей в моєму житті», а також рідної та дружної нашої «групи компанії» для нових «проривів» та результатів у майбутні роки, починаючи з Нового Року (2022р) … не буду «Гнівити Бога» та про них говорити! Просто будемо намагатися якнайкраще та найскоріше їх (ці плани) виконувати …!
P.S.
Викарбовалися: в моїх сердці та душі = Рідні та Близькі для мене Люди, увага до яких моя в 2022році буде прикута постійна, а «участь» в їх житті з мойого боку буде регулярна!
Встановилося: чітке «ранжування» пріоритетності всередині себе і на 2022рік, і на майбутнє по життєвим цінностям, активностям, інтересам…!
Всім того ж бажаю!
З Різдвом Христовим!
Та тихо підкрадаючимся (як, реально, Тигр!) НОВИМ РОКОМ!!
Щастя в Ньому!!
🍾🎂🎉💰👍👌🤝🙏🎄