Благодійна фундація Кредісова допоможе селам Болехівщини зі стадіоном

На Прикарпатті триває реалізація соціального проекту Благодійної фундації Вячеслава Кредісова «Моє рідне село», повідомляє ДС «Калуське міське телебачення».

Програма успішно стартувала у Богородчанському та Долинському районах. А загалом програма має на меті охопити майже 160 сіл чотирьох районів. Кожна активна сільська громада самостійно визначає свої пріоритети. Нариклад, мешканці села Козаківки, що за 20 км від Болехова, захотіли реконструювати місцевий стадіон. Торік місцева молодь створила футбольну команду, а тренуватися — ніде.
Стадіон, який мають реконструювати за півтора місяці, слугуватиме і для потреб сусідів — жителів села Сукіль.
Для мешканців Буковця, Бубнища і Поляниці проблемою, яка ніяк не вирішується через відсутність коштів, є відсутність Народного дому чи просто обладнаного місця для проведення масових заходів.
З допомогою Благодійної фундації Вячеслава Кредісова «Моє рідне село» селяни планують до середини літа виготовити великий поміст, який би став центром різноманітних святкових заходів. 15 липня у Поляниці вперше відзначатимуть День села. І відбудеться свято на новій сцені і довкола неї.