На фестиваль до Рожнятова приїде «ікона» лемківської співочої культури Юлія Дошна.

Впродовж 3-4 червня на Рожнятівщині відбудеться VI Прикарпатський фольклорно-етнографічний фестиваль «Кличе Зелена Неділя».

Спеціальним гостем фестивалю буде всесвітньо відома лемкiвська артистка Юлія Дошна з Лосю коло Ґорлиць на Лемковинi (Польща). Про себе розказує: „Пiснi завжди мали на мене вплив; навколо пiснi все крутиться. В момент, коли спiваю, сама стаю пiснею, єднаюся з Творцем”.
Юлія Дошна приїде на запрошення Благодійної фундації Вячеслава Кредісова. На своїй сторінці у Facebook політик написав: «Обов’язково буду на святі. З лемківської спільноти — вся родина моєї дружини Ірини Кілко. Запросив на фестиваль “ікону” лемківської співочої культури Юлію Дошну з Польщі. Зробив усе, що міг smile До зустрічі у Рожнятові у неділю, 3 червня!».

Фестиваль розпочнеться святковою ходою-парадом художніх колективів та гостей фестивалю у неділю, 3 червня, о 12.00 у смт Рожнятові, а продовжиться у «Михайловій колибі» поблизу Рожнятова.
Організатори фестивалю: управління культури Івано-Франківської ОДА, Долинська, Калуська та Рожнятівська РДА, Всеукраїнське товариство «Лемківщина», Регіональне міжрайонне лемківське товариство «Бескидське земляцтво».
Генеральний партнер — курорт «Буковель». Серед офіційних партнерів — Благодійна фундація Вячеслава Кредісова та ТОВ «Карпатнафтохім».

ПРОГРАМА фестивалю:
Неділя, 3 червня
12.00 — Хода-парад художніх колективів та гостей фестивалю
14.00 — Урочисте відкриття VI Прикарпатського фольклорно-етнографічного фестивалю «Кличе Зелена Неділя»
15.00 — Святковий концерт. Спортивні забави. Встанволення рекорду України
21.00 — Молодіжні забави

Понеділок, 4 червня
10.00 — Служба Божа та панахида за жертвами депортації українців із території Польщі (Ватряне поле)
12.00 — Концертна програма. Спортивні розваги
19.00 — Закриття фестивалю