Якщо не дбаєш про майбутнє, то в тебе його не буде

Будівництво в селі нового дитячого майданчика стало приводом для розмови про інші проблеми сільських мешканців на зборах у Новоселиці Долинського району

На сільські збори мешканці Новоселиці цього разу прийшли не лише послухати звіт сільського голови про виконану роботу по деяких напрямах діяльності. В селі нещодавно появилася «обнова» – дитячий майданчик з гойдалками та драбинками, де можуть погратися й старші дітки, й молоді матусі зі своїми малюками погуляти. Кошти на будівництво майданчика були надані Благодійною фундацією В’ячеслава Кредісова, якого селяни запросили на свої збори, аби щиро подякувати й поспілкуватися на інші теми.

Багато є питань, через які болить душа й в сільського керівництва, і у кожного мешканця Новоселиці. Стара школа потребує ремонту, немає дитячого садка, та й взагалі рівень життя селян низькій, пенсіонери ледве зводять кінці з кінцями, бо малі пенсії, а молодь через відсутність робочих місць їде у пошуках заробітку світ за очі. Багато, кажуть селяни, чули ми обіцянок, що буде краще, що зроблять для села те або інше. Однак практично завжди все залишалося на словах. А Благодійний фонд Кредісова допоміг Новоселиці нехай у невеличкому, але цілком конкретному проекті.

— Не треба ставити перед собою захмарні цілі й обіцяти людям щось фантастичне, – сказав на завершення В’ячеслав Анатолійович, відповідаючи на запитання присутніх. – Хоча й про глобальніші теми, в тому числі політичні, ми ще з вами обов’язково поговоримо. А сьогодні хочу наголосити на одному: «Якщо ти не дбаєш про своє майбутнє, то в тебе його і не буде». Наше майбутнє – це діти. Отже саме турбота про них має бути пріоритетом у всіх наших спільних справах.