Бізнес не запрошували до обговорення проекту Податкового кодексу

Обговорення проекту Податкового кодексу з залученням представників бізнесу є декларацією.

Як повідомляє «Інтерфакс-Україна», про це заявив голова правління Всеукраїнського об’єднання підприємців« Нова формація », член Ради підприємців при Кабінеті міністрів Вячеслав Кредісов.

«Реальний бізнес не брав участь в обговоренні проекту Податкового кодексу. Ніхто не запрошував », – сказав Вячеслав Кредісов. У той же час він відзначив: «Хоча формально зараз кажуть, що з усіма обговорили документ, але які зауваження були висловлені і які були враховані, ніхто не повідомляє, ніхто про це не може сказати, тому що цього не було».
Вячеслав Кредісов висловив жаль з приводу того, що відбувається все так, як було раніше: бізнес ставлять до відома «після того як».
Нагадаємо, що проект Податкового кодексу винесений на розгляд Верховної Ради 21 вересня. Спочатку уряд планував провести Податковий кодекс через Верховну Раду до середини липня цього року, однак парламент прийняв його лише в першому читанні, після чого документ був направлений на всенародне обговорення.
За його підсумками, Верховна Рада 7 вересня скасувала своє рішення про прийняття в першому читанні проекту Податкового кодексу й доручила уряду подати на розгляд парламенту новий доопрацьований документ.