Будівництво в Україні "підніметься" у 2012 році – В.Кредісов

«Якщо говорити про галузь будівництва, то тенденції та прогнози на 2010-2011 роки поки що не є оптимістичними», – заявив у ексклюзивному коментарі ІМКголова правління Всеукраїнського об’єднання підприємців «Нова формація», член Ради підприємців при Кабінеті Міністрів України В’ячеслав Кредісов.

Оптимістичні прогнози, на його переконання, починаються з 2012 року, коли в Україні відбудеться Чемпіонат Європи з футболу. На думку В.Кредісова, ЄВРО-2012, з одного боку, «дозволить сконцентрувати всі наші можливості та зусилля, підтягнути зовнішні та внутрішні інвестиції».

«З іншого боку, очікується, що протягом найближчих кількох років буде змінена ситуація на краще в цілому у світі. Бо що робить великий інвестор, коли настає криза? Годівниця закривається. Чому японець чи американець буде інвестувати Україну, коли падає економіка в його країні? Звісна річ, він спочатку сконцентрується на своїй території. І навпаки, якщо економіка росте, то вони (інвестори. – Ред.) повертаються. Тому прогноз щодо галузі будівництва і в цілому по економіці на 2012 рік й далі є оптимістичним. А ці два роки нам треба затягнути щільніше паски і триматися», – зазначив експерт.