Кредісов показав в якому напрямку потрібно рухатися

В Україні гостро стоїть питання освіти та позашкільного розвитку дітей. Застаріла система облаштування активного дозвілля все меньше і меньше приваблює сучасну дитини, яка вважатиме за краще барвистий віртуальний світ напівзруйнованим спортивним залів. Та й батькам набагато спокійніше залишити чадо в домашніх умовах, ніж відправити в комплекс, в якому слово «безпека» красується лише на паперах, а педагогіка відсутня зовсім.

Не варто впадати у відчай, прогрес не стоїть на місці

Благо, в останні кілька років на території країни для дітей з’явилося кілька сучасних оздоровчих комплексів які пройшли сертифікацію, представили освітню програму, вдалися до сучасних методів взаємодії з дітьми та підлітками.

Перерахувати такі центри можна по пальцях і “Акваторія Калуш” займає почесне місце в ТОП Українських оздоровчих центрів. На великій території для дітей ви зможете знайти:

  • Дитячий басейн розміром 6 / 12м, два уровня глибінь, Спеціальний мікроклімат.
  • Соляна кімната з підігрівом СОЛІ.
  • ОКРЕМІ роздягалкі для дівчаток и хлопчиків.
  • Два фітнес зали для зайняти з фітнесу, йоги, хореографії.
  • спін байк студія.
  • Сучасний тренажерний зал з кардіозоною.
  • Послуги масажиста та масажиста-реабілітолога.
  • Послуги косметолога-дерматолога.
  • Послуги вихователів дитячої кімнати.
  • Послуги “Аквакафе”.

Акваторія приймає безліч гостей і підтримує теплі стосунки з кожною дитиною.

Секрет успіху

“Акваторія Калуш” став успішним центром, який не “здувся» через рік роботи. Головний секрет полягає в відповідальному підхіді до організації кожного етапу становлення і функціонування центру. Становленням центру займався Кредісов В’ячеслав Анатолійович, економіст за освітою, він зміг вибудувати систему функціонування таким чином, щоб центр завжди оновлювався і міг надати якісні послуги.

 “Акваторія Калуш” став порятунком не тільки для дітей, а й для дорослих. Нові робочі місця, можливість розвиватися і розвивати фізичну культуру молоді, сучасний підхід … Це лише частина тих переваг, які подарував місту і Калушанцам оздоровчий комплекс. Десятки педагогів, спортивних тренерів, лікарів та робочих отримали гідне місце роботи.

В’ячеслав Кредісов. У чому суть проекту

Основою підходу створення комплексу стало гармонійне об’єднання всіх факторів. В’ячеслав Кредісов ставши благодійником даної організації, правильно підмітив, що для успішного залучення дітей до важливого питання фізичного розвитку необхідно надати сучасні умови.

Підлітків складно змусити робити що небудь, і про це знає кожен батько. Складно займатися спортом в центрі, де в роздягальнях неприємно пахне, а в залах на голову падає штукатурка. Саме тому багато уваги було приділено не тільки створенню безпечної атмосфери, а й наданню якогось стилю, який дитина переймає на себе і як губка вбирає в свої принципи життя. Завдяки таким комплексам модно стає займатися спортом, плавати в басейні, відвідувати розвиваючі заняття. Ця мода витісняє згубний потяг до тютюну і алкоголю. Діти відвідують центр, з гордістю, ставлячи геолакацію на фото і приміряють на себе якийсь «знак відмінності», який, на їхню думку, зобов’язує дотримуватися здорового способу життя.

Розвиток дітей – першочергове завдання кожного покоління, адже це не тільки найулюбленіші люди для кожного з батьків, це майбутнє нашої нації.