Кредісов створює робочі місця! Успішна програма майбутнього політика

Наша країна переживає чимало змін і стресів, під час яких дуже хочеться зачепитися за щось непорушне, і бути впевненим, що завтра буде можливість не тільки купити їжу, але і провести надихаючу відпустку з рідними, дати дитині гідну освіту і т.д. Для цього, кожен з нас працює пробираючись вгору кар’єрними сходами. Але, що робити тим, для кого сам факт наявності робочого місця – мрія. Створення робочих місць в 85-му окрузі – первинне завдання кандидата в народні депутати Кредісова Вячеслава Анатолійовича.

Успішний початок реалізації планів задовго до виборів

Кожен з нас знає наскільки складно реалізувати програму по створенню робочих місць. Не можна просто винести будь-який указ і сподіватися на те, що все само собою вирішиться. Кредісов займався реалізацією ідеї забезпечення робочими містцями жителів Івано-Франківської області ще задовго до рішення стати політичним діячем.

Так, завдяки його керівництву активно розвивався і сьогодні успішно функціонує Бізнес-Центр і “Акваторія Калуш”. Сотні людей отримали можливість забезпечити свої сім’ї і реалізувати власні амбіції.

В рамках створення Бізнес Центра В’ячеслав Анатолійович виступав в якості головного керівника відповідаючи за економічну обґрунтованість, стратегію просування і всі супутні нюанси. Коректний розподіл Кредісовим фінансів безпосереднього власника Бізнес-Центру дозволило завершити створення до намічених термінів і зберегти значну частину капіталів.

Запущена в 2017 році “Акваторія Калуш” стала певною гордістю економіста. Соціальний проект по створенню спортивно – оздоровчого комплексу увінчався успіхом. Сьогодні діти мають можливість весело, безпечно і з користю проводити літні канікули. Знову ж таки, варто звернути увагу, що створення будь-якого підприємства тягне за собою розширення професійних можливостей.

Політика як покликання

В’ячеслав Анатолійович домігся чималих успіхів в економічній галузі, вклав багато зусиль, допомагаючи реалізовувати успішні комерційні та благодійні проекти, і ось питання: «Навіщо балотуватися в депутати, якщо є успішна кар’єра?».

Сучасна Україна позбавлена ​​чесної і прозорої політики. Сьогодні ми тільки стаємо на шлях створення Європейського товариства і дуже важливо, щоб в кожному окрузі місця керівників і депутатів займали прогресивні амбітні фахівці, здатні привнести свій внесок в розвиток кожного села, міста, області та країни в цілому.

Довгий шлях привів Кредісова до політичній арени. І, незважаючи на те, що простіше залишатися в рамках приватного фахівця, В’ячеслав розуміє, що вирішуючи проблему локально, домогтися глобального успіху неможливо.

Його програма несе важливі і зрозумілі всім істини. Розвиток країни неможливий, коли кожен день людина думає над тим, де б заробити на шматок хліба. Вирішення питання з безробіттям і ряд інших ініціатив дозволяє талановитим людям прокидатися з ідеями, натхненні, робити відкриття, писати вірші і картини, винаходити і конструювати, робити те, що прославляє Україну і створює її майбутнє.

Кредісов В’ячеслав Анатолійович знає наскільки важливе це питання, та окрім цього він вже рухається у напрямку зниження рівня безробіття. Не «колись там», не «завтра», а вже зараз завдяки влучній політиці 85й округ отримав змогу влаштуватися на роботу з гідною зарплатнею. А ви готові стояти осторонь?