На Прикарпатті збудують сміттєпереробне підприємство

У Калуші триває підготовка до будівництва сміттєпереробного підприємства. Міська рада вже виділила земельну ділянку поруч з виробничою базою КП «Екосервіс» ініціатору й інвестору цього проекту — ТзОВ «Чисте Прикарпаття» (власником якого є Вячеслав Кредісов), укладено договір оренди.

Таким чином, як пише газета «Дзвони Підгір’я», є реальний шанс, що черговий, вже четвертий за рахунком, починаючи з 2007 року, сміттєпереробний проект буде реалізований.
За словами керівника ТзОВ «Чисте Прикарпаття» Андрія Романіва, лінія буде поставлена у рамках державної програми. Її вартість близько 4 млн. грн. Загальна ж вартість проекту становить близько 10 млн. грн., тобто більша частина — приватні інвестиції, зокрема у будівельні роботи, придбання зважувальних приладів, вантажної, пресувальної техніки тощо, пишуть паралелі.

Сучасний комплекс з сортування сміття планують запустити до кінця року. Його проектна потужність дозволить переробляти усе побутове сміття, яке утворюється у Калуші та районі. Але на початковому етапі, поки в районі не буде відпрацьовано схему збору і вивезення побутових відходів, в основному працюватимемо на місто.

На підприємстві матимуть роботу до 50 чоловік.