Соцопитування: Вячеслав Кредісов лідирує на посаду мера смт Коцюбинського Київської області

На ринку нерухомості йде так зване «вимивання» малогабаритних дешевих квартир. Про це сьогодні в медіа-холі ІМК повідомив доктор економічних наук, голова правління ВГО «Нова Формація» Вячеслав Кредісов.

«Фактично, якщо ви зараз захочете знайти однокімнатну маленьку квартиру в Києві, це зробити буде дуже важко. Якщо захочеться знайти в передмісті Києва, теж буде дуже важко знайти малогабаритні квартири. Пам’ятаєте, кілька років тому ми всі вважали, що в нас тенденції йдуть вгору і що однокімнатна квартира – це 60 метрів квадратних. На сьогодні це дуже велика цифра, і забудовник, якщо отримує квартири менш ніж 40 метрів за однокімнатну чи менш ніж 60 за двокімнатну, – це дуже ліквідний товар, який дуже швидко продається, байдуже, де знаходиться – у самому Києві чи в передмісті», – розповів В.Кредісов.

За його словами, це є своєрідною тенденцією ринку, і вона поступово «вимивається». Якщо подивитися на нові проекти, які розробляють забудовники, то вони намагаються робити більш-менш габаритні квартири, стверджує експерт.