Свобода вибору

Голова правління Всеукраїнського об’єднання підприємців «Нова формація» Вячеслав Кредісов взяв участь у новому проекті студії Савіка Шустера “Свобода вибору”. Проект позиціонується як регіональний і транслюється в прямому ефірі телекомпаній того регіону України, про проблеми якого йде мова серед учасників телепередачі. За участі Вячеслава Кредісова обговорювались проблеми та досягнення першої столиці України – міста Харкова. До дискусії у прямому ефірі також були запрошені народні депутати України Алла Олександровська та Володимир Олійник, політологи Олексій Голобуцький, Вадим Карасьов та інші, а також політичні та суспільні діячі Харківщини. На прямому підключенні зі студією з глядачами спілкувався в.о. мера м. Харкова Геннадій Кернес.

Під час дискусії учасники ефіру обговорили якість автошляхів та якість надання послуг ЖКГ, ефективність місцевого самоврядування, прояви корупції в органах місцевої влади. Вячеслав Кредісов, зокрема, зазначив, що за рівнем корупції Україна посідає 162 місце у світі, а стосовно Києва та Харкова він підкреслив, що прояви корупції у Харкові ніяк не вищі, аніж корумпованість у Києві. В цілому В. Кредісов підтримав діяльність харківської влади в особі Геннадія Кернеса. “Мені цікава тема місцевого самоврядування, я намагаюсь порівнювати позитивні здобутки та негативні прояви в управлінні регіонами. Тож і виникає цілком логічне запитання: чому, наприклад, у Харкові вдається ремонтувати дороги, і для цього знаходяться кошти, а у Києві – ні?”- поцікавився В. Кредісов у харківського очільника.

Свобода вибору – за харків’янами. Ми ж, в свою чергу, зазначаємо, що свобода вибору у Коцюбинському – за мешканцями селища, від яких і залежить його подальший розвиток.