Телеканал «Україна 24» в програмі «Зворотній зв’язок»

На фото: «До…» … «… Та вже в ПРОЦЕСІ» (пізніше додане фото …!)
«Ходжу я та думки гадаю»! Готуюсь!
АНОНС!!!
Сьогодні ввечері (субота, 14.11.20!) о 20.30 на Телеканалі «Україна 24» в програмі «Зворотній зв’язок» планується моє «пряме включення», – даватиму експертний коментар на тему:
«Кредити на житло здешевшають! Уже в 2021-му їх можна буде взяти під 5-7 відсотків річних».
Над цим питанням працюють у Міністерстві фінансів – планується запровадити два напрями: Перший – іпотека строком від 5-ти до 20-ти років із першим внеском від 20-ти відсотків. Знижені ставки діятимуть протягом усього періоду. А максимальна сума, яку надаватимуть – 2 мільйони гривень. І другий напрямок – фінансовий лізинг приблизно під 5 відсотків. Тобто квартири в нових будинках здаватимуть в оренду з правом викупу. Скористатися цією програмою зможуть військові, поліцейські та інщі службовці і запроваджують її для збереження робочих місць. На першому етапі планується надати 12,5 тисяч іпотечних позик і придбати близько 19-ти тисяч помешкань у лізинг.
ПИТАННЯ, які будуть обговорюватися: Чи більше людей братиме кредити на житло після таких змін? Чи великий ризик, що забудовники підвищать ціни на квадратні метри через збільшення попиту? І який місячний платіж приблизно буде, якщо взяти іпотеку, приміром, на однокімнатну квартиру у Києві терміном на 10 років? Чи багато по факту доведеться переплатити? Та які вимоги найімовірніше висуватимуть до позичальників? Чи не завищені вони будуть, зокрема, щодо офіційної зарплати?…
Долучайтесь!:) Буде цікаво!:)
P.S. Ходіть, також, щодня! З думками чи без… Мені (от!) лікар мінімум 10000 кроків на день «прописав»!!… Додав сьогодні мною самостійно/паралельно записане інтерв’ю/відповідь по вищевказаній темі.