Як вирішити проблеми Прикарпаття. Рецепти Кредісова

Відомий політик, громадський діяч і економіст В’ячеслав Кредісов у своєму блозі поділився своїм баченням проблем і перспектив Прикарпаття.

Ще не так давно, ми з губернатором Івано-Франківської області їздили до Португалії, згадує В’ячеслав Кредісов.

У той час там перебували близько 300 000 наших «заробітчан», половина з яких саме з Івано-Франківської області. Це молоді, здатні працювати жінки і чоловіки. А скільки ще наших гастарбайтерів в інших країнах – в Італії, Іспанії, Росії …

Я думаю, що найбільша проблема в тому, що в області не створюються нові робочі місця. Моя задача зробити так, щоб молодь залишалася тут. Потрібно залучати сюди українського, внутрішнього туриста. Якщо він сюди приїде на відпочинок, тоді ці краї будуть відвідувати і поляки, чехи та інші європейські туристи. І вони стануть приїжджати не тільки на відомий «Буковель».

Друга проблема області – тут практично немає місць дозвілля для молоді. Практично всі мої задуми на майбутнє пов’язані з розважально-торговими центрами. Після Калуша дивлюся з перспективою на Долину, Рожнятів, Болехів, Богородчани та інші міста Прикарпаття.

Один з перспективних проектів, який мені дуже подобається і я вірю в те, що мені вдасться його реалізувати, називається «Чисте Прикарпаття». Перебуваючи в Івано-Франківській області, я бачив велику кількість сміття уздовж автошляхів та на вулицях, втім, така ситуація по всій країні. Хочеться виправити це.

Зараз ми залучаємо як приватні так і державні кошти для сортувальної лінії, нових баків для сміття та сміттєвозів. Прикарпаття має бути чистим. Тоді сюди приїде і турист, ну і самі люди, які тут живуть, будуть почувати себе комфортніше, вважає Кредісов.