Вячеслав Кредісов взяв участь в ефірі нового проекту Савіка Шустера

Голова правління Всеукраїнського об’єднання підприємців «Нова формація» Вячеслав Кредісов взяв участь у новому проекті студії Савіка Шустера «СВОБОДА ВИБОРУ. ТВОЇ КАНДИДАТИ В СТУДІЇ САВІКА ШУСТЕРА»

Проект позиціонується як регіональний і транслюється в прямому ефірі телекомпаній того регіону України, про проблеми якого йде мова в студії.

За участі Вячеслава Кредісова обговорювались проблеми та досягнення першої столиці України – міста Харкова. До дискусії у прямому ефірі також були запрошені народні депутати України Алла Александровська та Володимир Олійник, політологи Олексій Голобуцький, Вадим Карасьов та інші, політичні та громадські діячі Харківщини. На прямому включенні зі студією з глядачами спілкувався в.о. мера м. Харкова Геннадій Кернес.

Під час дискусії учасники ефіру обговорили питання будівництва доріг у Харкові (доцільність та якість), ефективність надання послуг ЖКГ у регіоні, проблеми місцевого самоврядування, прояви корупції в органах місцевої влади.

Вячеслав Кредісов, зокрема, зазначив, що за рівнем корупції Україна посідає 162 місце у світі і це досить яскраве підтвердження того, наскільки гострим є питання для нас. Щодо Харкова, то прояви корупції у Харкові ніяк не вищі, аніж у Києві, впевнений Кредісов. Взагалі, говорити про корупцію в одному, окремо взятому місті – не вірно. Це питання загальне.

В цілому В. Кредісов підтримав діяльність харківської влади в особі Геннадія Кернеса. «Мені цікава тема місцевого самоврядування, я намагаюсь порівнювати позитивні здобутки та негативні прояви в управлінні регіонами. Тож і виникає цілком логічне запитання: чому, наприклад, у Харкові вдається ремонтувати дороги, і для цього знаходяться кошти, а у Києві – ні?»– поцікавився В. Кредісов у харківського очільника. Як позитив у діяльності харківської влади В. Кредісов відзначив також той факт, що опалювальний сезон для харків’ян розпочався з 1 жовтня.

Свобода вибору – за харків’янами. Ми ж, в свою чергу, зазначаємо, що свобода вибору у Коцюбинському – за мешканцями селища, від яких і залежить його подальший розвиток.

Ольга Байсарова