Публікації

Країна, як і Людина, - має бути незалежною

Країна, як і людина - дихає, рухається, любить, помиляється, втрачає, сумує, щось забуває, а щось знаходить.. Адже, Країна - і є Людина... Це - Ми з Вами
Детальніше

Бизнес-омбудсмен должен устроить показательные процессы над чиновниками

В Украине начал работать офис бизнес-омбудсмена. Возглавил его литовец Альгирдас Шемета. По его словам, он и его команда тщательно рассматривать все жалобы бизнесменов и готовить рекомендации государственным органам или компаниям. Свое недовольство может выразить любое физическое или юридическое лицо, которое занимается предпринимательской деятельностью в Украине. Офис будет работать как в режиме онлайн, так и в режиме очного приема граждан.
Детальніше

Майдан, люди, долі…

«Українські громадяни, Українська спільнота, Український характер – саме вони перемогли! Підводячи підсумки Майдану, можна це вивести у заголовок! Зараз і гіпотетична «м’яка диктатура», і «поліцейська держава» в Україні вже нереалістичні! Якщо хтось теоретично і «виношував» плани підписати «угоду з Митним Союзом» замість угоди з Євросоюзом, то такий сценарій вже не відбудеться.
Детальніше

Громадськість ініціює створення альтернативного шкільного підручника з історії

Громадськість ініціює створення альтернативного варіанту підручника для школярів з історії України. «Українська історія не має бути вихолощена. Вона має бути такою, щоб людина мала право вивчати, що там написано. Ми маємо знати не тільки точково: трошки хтось знає про Голокост, хтось знає про Степана Бандеру», – зазначив В.Кредісов. Дана ініціатива матиме громадську підтримку, а для створення подібного підручника можна буде залучити широке коло фахівців.
Детальніше

ДОБРИХ СПРАВ НЕ МОЖЕ БУТИ ЗАБАГАТО

Той, хто по-справжньому знає цей край, не лише бачить його красу, але й розуміє проблеми села. Брак коштів на ремонт доріг, на покращення матеріальної бази сільських шкіл, на будівництво церков – це лише по великому рахунку. А скільки ще різних, на перший погляд невеличких, але дуже важливих для людей, що мешкають у селах, інших питань потребують вирішення.
Детальніше

Вячеслав Кредісов: Неприпустимо, що музей Бандери фінансується за залишковим принципом

Музей у Старому Угринові належить саме до тих історичних центрів, які має відвідати кожен українець. Вячеслав Кредісов вважає неприпустимим, що музей у Старому Угринові, який входить у структуру управління культури Івано-Франківської ОДА, фінансується за залишковим принципом. Зі свого боку, голова Благодійної фундації Вячеслава Кредісова пообіцяв пролобіювати це питання на державному рівні.
Детальніше

Благодійний фонд Кредісова запросив на Прикарпаття телегрупу проекту «Україна онлайн». ФОТО

— Вважаю, що така потужна туристично-рекреаційна зона, як Карпати та Івано-Франківська область загалом, недостатньо рекламуються та популяризуються для того, щоб отримати стимул для розвитку, для інвестицій та туристичної привабливості, переконаний керівник Благодійного фонду Вячеслав Кредісов. — Тому залучення журналістів «першої кнопки» країни дозволить показати максимально цікаві для туристів місця, дасть змогу побачити Прикарпаття краєм самобутнім та неповторним.
Детальніше