м. Долина

Відкриття автозупинки – Кальна Долинського району

1 квітня у селі Кальна відбулися сільські збори, на які завітали не тільки кальнянці, але й представники влади, депутати різних рівнів, гості, журналісти. Взяли участь у сході селян керівник апарату районної державної адміністрації Катерина Олійник, начальник відділу освіти райдержадміністрації Володимир Сподар, директор держлісгоспу Ігор Тимочко. А також Заслужений економіст України, доктор економічних наук, голова «Благодійної фундації Вячеслава Кредісова» Вячеслав Кредісов
Детальніше

Візит на Долинщину біля ТАРАСА ШЕВЧЕНКА

Минулого тижня Долинщину з благодійним візитом на шевченківські дні відвідав сам голова благодійного фонду Вячеслава Кредісова – Вячеслав Кредісов. Разом з представниками районної влади, політичних партій, громадських організацій, інтелігенцією краю під звуки муніципального оркестру Вячеслав Кредісов пройшовся святковою ходою в колоні до пам»ятника пророку Тарасу Шевченку, який височіє в парку біля міського озера в оточенні шумливих беріз.
Детальніше

Київський Миколай на Долинщині

Цими днями практично в кожну домівку, організацію чи заклад завітав святий Миколай. Діти з величезним нетерпінням чекали його приходу, щоб святий Миколай обдарував їх подарунками за хорошу поведінку протягом року. Важливо відмітити, що до когорти святих Миколаїв з прикарпатською припискою долучився і київський Миколай.
Детальніше

Долина відсвяткувала 1035-ліття та отримала привітання від Блаженнійшого Святослава Шевчука

У неділю, 10.08.14, Долина святкувала 1035-ліття. Цій даті був приурочений і візит Блаженнішого Святослава Шевчука (з 27.03.2011 – Глава Української Греко-Католицької Церкви). Патріарх взяв участь у Архієрейській Літургії в церкві Різдва Пресвятої Богородиці, яку освятив у 1906 році Митрополит Андрей Шептицький. Після Літургії на території церкви Блаженніший Святослав Шевчук та митрополит Івано-Франківський владика Володимир Війтишин відкрили та освятили пам’ятник Кардиналу Мирославу Івану Любачівському (1914-2000) – уродженцю Долини, який тривалий час очолював Українську Греко-Католицьку Церкву.
Детальніше