м. Рожнятів

У Перегінську взялись за спорудження дамби

У Перегінську взялись за спорудження дамби. Укріплення протяжністю триста метрів з’явиться уже незабаром біля урочища Ялинка. На черзі укріплення берегів, які знаходяться біля урочища Затарас та Завасилова.
Детальніше

Проблеми Перегінська — дамба на Лімниці та сміття на цвинтарі

Плідними для голови Благодійної фундації Вячеслава Кредісова виявилися зустрічі з громадою у селищі Перегінську Рожнятівського району. Сюди політик приїхав у рамках програми «Моє рідне село».
Детальніше

Чекати на автобус стане зручніше

У селі Ілемні Рожнятівського району пройшло освячення нової автобусної зупинки, зведеної для селян на кошти Благодійної фундації Кредісова. У мальовничий краєвид карпатських полонин у селі Ілемні гармонійно вписалася так би мовити нова мала архітектурна форма. Міцні дерев’яні стовбури стали надійною опорою для дашка, який накриває собою зручну лавочку. Саме тут тепер захищені від дощу або палючого сонця очікуватимуть на маршрутні автобуси мешканці та гості села.
Детальніше

Два гарних приводи для свята

Тема дитинства червоною лінією пройшла крізь усе святкування Дня села у Погорільці Спаської сільської ради, що на Рожнятівщині. Цієї неділі на майданчику шкільного подвір’я в Погорільці було весело й людно. Гарно, по-сучасному повбиралися дівчата й старенькі бабусі, по-особливому урочисто виглядали чоловіки, молоді мами – хто за руку, хто у яскравих візочках – привели своїх діточок на сільське свято.
Детальніше

На фестиваль до Рожнятова приїде «ікона» лемківської співочої культури Юлія Дошна.

Впродовж 3-4 червня на Рожнятівщині відбудеться VI Прикарпатський фольклорно-етнографічний фестиваль «Кличе Зелена Неділя».Спеціальним гостем фестивалю буде всесвітньо відома лемкiвська артистка Юлія Дошна з Лосю коло Ґорлиць на Лемковинi (Польща).
Детальніше

Благодійна фундація Кредісова допомогла Рожнятівській ЦРЛ ліками на 10 тис. гривень

Благодійна фундація Вячеслава Кредісова у рамках соціальних проектів співпрацює з різноманітними установами і організаціями Прикарпаття. 25 квітня голова Фундації зустрівся з медиками Рожнятівської ЦРЛ, — повідомляє ДС «Калуське міське телебачення».
Детальніше

Вячеслав Кредісов купив у майстрині-вишивальниці з Прикарпаття три рушники

Відомий підприємець, співвласник кінотеатру «Відродження» У Калуші Вячеслав Кредісов продовжує активні поїздки краєм, на яких презентує створений минулого року Благодійний фонд Кредісова.
Детальніше

Вячеслав Кредісов: «Хто не пам’ятає свого минулого, той не має майбутнього»

Минулої неділі лемки селища Брошнів зібралися у приміщенні Будинку культури з нагоди урочистостей традиційного свята Пущення, що припадає на м’ясопустну неділю і сповіщає про те, що настав час підготувати свої душі до Великого Посту, який передує Великодню.
Детальніше