Благодійна фундація Кредісова

Перший приклад екуменізму: У селі Міжгір’я на Прикарпатті відкрита спільна капличка для греко-католиків та православних

У день великого церковного свята Введення в храм Пресвятої Богородиці, у селі Міжгір’я Богородчанського району, урочисто відкрили та освятили капличку. На радісну подію місцеві мешканці зійшлися усім селом, відразу після Святої Літургії у своєму храмі. Прийшли і старі, і малі. На знак щирої подяки всім, хто прилучився до зведення та освячення духовного острівця, піднесено лунало «Многая літа…».
Детальніше

Cело Космач – Богоявлення

Благодійна фундація Кредісова презентувала програму «Моє рідне село» у Космачі Першим селом на Богородчанщині, де успішно стартувала програма Благодійного фонду Вячеслава Кредісова «Моє рідне село», став Космач.
Детальніше

100 днів, які зцементували єдність українців

В часи, коли країна є суцільною раною, коли руйнуються роками усталені кордони та відносини між братніми народами, коли дідусеве та бабусине «Лише б не було війни…» стає дитячою згадкою, не можуть мати місце особисті «шкурні» інтереси та амбіції. Від деяких опонентів Президента чуємо, що не на часі давати власне ім’я Блоку, що це PR-хід тощо. Я ось що скажу. На мою думку, Петро Порошенко взяв на себе шалену відповідальність, бо не прикривається відволікаючими назвами та яскравими слоганами. Він той, хто вміння приймати рішення поєднує з вмінням йти на компроміс.
Детальніше

Закони про особливий статус Донбасу і чи зможуть вони вирішити конфлікт на сході України?

На мою думку в часи, коли країна є суцільною раною, коли руйнуються роками усталені кордони та відносини між братніми народами, коли дідусеве та бабусине «Лише б не було війни…» стає дитячою згадкою, потрібно зробити навіть неможливе, тільки щоб не чути з новин: «В зоні АТО за добу загинуло та поранено…».
Детальніше

День Незалежності. Рік Єднання

Ніколи ще за 23 роки наш народ не платив таку високу ціну за свою незалежність. Навіть не ціну – жертву… Бо немає ціни життю героїв, розпачу матерів, тремтячому страху та сльозам дітей… Із тисяч народів і народностей світу менше 200 виросли в нації – створили свої держави й домоглися визнання світової спільноти, серед них – Україна.
Детальніше